Zaginięcie małżeństwa z Warszawy. Policja podała prawdopodobne miejsce pobytu

Polska
Zaginięcie małżeństwa z Warszawy. Policja podała prawdopodobne miejsce pobytu
mokotowska policja
Poszukiwane małżeństwo z Warszawy mogło być w Tatrach

"Małżeństwo z Warszawy mogło nocować w schronisku Murowaniec na Hali Gąsienicowej w Tatrach" - podała zakopiańska policja. W środę informację o prawdopodobnym pobycie pary w górskim ośrodku przekazała Polsat News.

Małżeństwo z warszawskiego Mokotowa - 44-letnia Aneta Jagła i 49-letni Adam Jagła - wyszło w nocy z piątku na sobotę z domu. Zostawili dwóch nastoletnich synów. Na kartce dla nich napisali, że życzą powodzenia w dalszym życiu. Chłopcy skontaktowali się z krewnymi, a ci poinformowali służby o zniknięciu pary.

Poszukiwani byli prawdopodobnie w schronisku

W czwartek Polsat News dowiedziała się nieoficjalnie, że para zameldowała się w jednym z tatrzańskich schronisk, używając dowodów osobistych. W czwartek zakopiańska policja podała, że prawdopodobnie małżeństwo faktycznie było widziane w ośrodku.

 

WIDEO: Sprawa zaginionej pary z Warszawy

 

 

"Niewykluczonym jest, że zaginieni z 22/23 maja br. nocowali w schronisku górskim Murowaniec w Tatrach" - przekazała policja. 

 

 

Zanim jednak policjanci zdążyli przybyć na miejsce, poszukiwani wymeldowali się ze schroniska. Śledczy przejrzeli jednak monitoring i wiele wskazuje na to, że para faktycznie była w ośrodku. 

Policja prosi o pomoc 

Policja z Mokotowa prosi o kontakt wszystkie osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę na temat miejsca pobytu poszukiwanych. Można dzwonić do komendy przy ul. Malczewskiego w Warszawie (tel. 47 72 392 50 lub 47 72 392 52), najbliższej jednostki policji lub na całodobowy numer 112.

kg/grz / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie