Brazylia. Kobieta poślubiła szmacianą kukłę. Małżeństwo doczekało się potomstwa

Świat
Brazylia. Kobieta poślubiła szmacianą kukłę. Małżeństwo doczekało się potomstwa
YouTube/Random
Kobieta poślubiła szmacianą kukłę. Małżeństwo doczekało się potomstwa

37-latka z Brazylii wyszła za mąż za "mężczyznę", który jest szmacianą lalką. Para miała nawet huczne wesele. To jednak nie koniec historii. Teraz para doczekała się potomstwa. Kobieta "urodziła" syna, który z wyglądu bardzo przypomina "ojca".

Historia miłości pary rozpoczęła się gdy, gdy 37-letnia Meirivone Rocha Moraes poskarżyła się swojej matce, że będąc singielką nie ma partnera do tańca. Próbując pocieszyć swoją córkę, matka zrobiła dla niej szmacianą lalkę o imieniu Marcelo.

Miłość od pierwszego wejrzenia

Kiedy kobieta poznała swojego nowego przyjaciela, od razu między nimi zaiskrzyło. - Kiedy moja mama stworzyła Marcelo i po raz pierwszy mi go przedstawiła, zakochałam się w nim. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Gdy pojawił się w moim życiu i wszystko nabrało sensu - mówiła brazylijskim mediom 37-latka.

 

ZOBACZ: Badanie: Co trzecia osoba deklaruje, że nie weźmie ślubu kościelnego

 

Wkrótce później para postanowiła wziąć ślub. Brazylijka i wybranek jej serca mieli nawet huczne wesele. Na przyjęciu zjawiła się rodzina i przyjaciele kobiety - łącznie 250 osób.

"Poród' transmitowany w internecie

Po weselu para wyjechała w podróż poślubną do Rio de Janeiro. Gorący klimat miasta najwyraźniej udzielił się młodym małżonkom, ponieważ po powrocie okazało się, że 37-latka jest w ciąży.

 

ZOBACZ: Turcja: przed ślubem obowiązkowy test na obecność rdzeniowego zaniku mięśni

 

Niedawno odbył się "poród", przy którym asystowali lekarz i pielęgniarka. Wydarzenia trwało pół godziny i było transmitowane na żywo w internecie.

 

Kobieta stanęła na wysokości zadania i urodziła chłopca. Potomek pary jest bardzo podobny do ojca, ponieważ również jest szmacianą lalką. 

 

37-latka nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwa, mimo tego, że jej mąż oprócz wielu zalet ma także wady.

 

- To był dla mnie wspaniały, bardzo ważny dzień. Marcelo to człowiek, którego zawsze pragnęłam w swoim życiu. Życie małżeńskie z nim jest cudowne. Nie walczy ze mną, nie kłóci się i po prostu mnie rozumie. Jest wspaniałym i wiernym mężem. Zazdroszczą mi tego wszystkie kobiety. Mój mąż ma wiele wspaniałych cech, choć jedynym minusem jest to, że jest leniwy. W ogóle nie pracuje - podkreśla kobieta. 

dk/Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie