Kielce: Policjanci wyciągnęli pijanego mężczyznę z pożaru. Akcja została nagrana

Polska
Kielce: Policjanci wyciągnęli pijanego mężczyznę z pożaru. Akcja została nagrana
KMP Kielce
38-letni, pijany mężczyzna nie mógł wydostać się z pożaru o własnych siłach

Policjanci uratowali 38-latka z pożaru. Mężczyzna był pijany i nie mógł wyjść z płonącego mieszkania o własnych siłach. W jego organizmie wykryto cztery promile. Bohaterskie zachowanie policjantów zarejestrowały kamery umieszczone na mundurach.

W piątek wieczorem dyżurny kieleckiej komendy odebrał zgłoszenie o pożarze w mieszkaniu na osiedlu Jagiellońskim w Kielcach. Na miejsce udali się policjanci z Komisariatu Policji II w Kielcach.  

 

ZOBACZ: Świdnica. Pijany kierowca staranował 10 samochodów. Teraz może trafić do więzienia


Świadkowie zdarzenia poinformowali funkcjonariuszy, że w płonącym mieszkaniu znajduje się człowiek. Jak się okazało w pomieszczeniu przebywał 38-letni mężczyzna.

 

"Znajdował się w stanie silnego upojenia alkoholowego i nie był w stanie o własnych siłach opuścić palącego się lokalu" - poinformowała kielecka policja. 

 

WIDEO: Policjanci wyciągnęli z pożaru pijanego 38-latka

Pijany mężczyzna miał cztery promile

Policjanci przystąpili do akcji ratunkowej. Sierżant Justyna Biegaj i starszy sierżant Łukasz Tarłowski wyciągnęli mężczyznę z palącego się mieszkania. Badanie trzeźwości 38-latka wykazało, że miał on w organizmie cztery promile alkoholu.  


Na miejscu była także straż pożarna, która prowadziła akcję gaśniczą. Przyjechała też karetka pogotowia, która zajęła się wyciągniętym z pożaru mężczyzną.  

kar/dsk / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie