Spotkali się na jedną noc. Przyszła mama szuka na TikToku 19-letniego ojca

Świat
Spotkali się na jedną noc. Przyszła mama szuka na TikToku 19-letniego ojca
TikTok/sarah.jayne.snow
30-letnia Brytyjka szuka 19-letniego mężczyzny. Twierdzi, że jest ojcem jej dziecka

Brytyjka Sarah-Jayne Snow na ubiegłorocznych wakacjach spędziła noc z młodszym o ponad dekadę młodym mężczyzną. Nie wymienili się numerami telefonów, nawet nie zapytali o swoje imiona. Mimo to - jak przekonuje kobieta - wkrótce zostaną rodzicami. Problem w tym, że 19-latek nie wie, iż został ojcem. Poszukiwania nastolatka trwają na TikToku.

30-letnia kobieta prowadzi prowadzi na TikToku kanał o nazwie sarah.jayne.snow. Niedawno zamieściła na tej platformie wideo złożone ze zdjęć. Na jednym z nich widać 19-letniego chłopaka, którego poznała na zeszłorocznych wakacjach.

 

ZOBACZ: Po wyzwaniu na TikToku straciła przytomność. Nastolatkowie założyli jej wiadro na głowę

 

Sarah-Jayne Snow zaapelowała do internautów o pomoc w odnalezieniu Szkota. Jak podkreśliła, bardzo jej na tym zależy, dlatego prosi widzów o jakiekolwiek informacje na temat mężczyzny z fotografii.

 

Spotkała go na hiszpańskiej Teneryfie na początku sierpnia. Była tam wówczas na wakacjach.

Jedna noc, podczas której nie zapytali się nawet o imiona

Podczas jednej z imprez w klubie - jak przekazała - wypiła sporo alkoholu. Właśnie wtedy poznała Szkota, spędziła z nim noc, a w konsekwencji zaszła w ciążę.

 

@sarah.jayne.snow Anyone know this guy from Glasgow I met in Tenerife 5/6th August, he works in Braehead Shopping Centre (or did, not sure anymore) #helpmefindhim #getthisonhisfyp #findhim #fyp #tenerife #glasgow #holiday ♬ Never Forget You - Noisettes

 

Para nie wymieniła się numerami telefonów. Kobieta przyznała, że nie zna nawet imienia poszukiwanego 19-latka. Jest obecnie w ostatnim miesiącu ciąży.

 

ZOBACZ: Dramat tiktokerki. Skoczyła ze spadochronem, pokazała zdjęcie

 

Sarah-Jayne zna już płeć dziecka - spodziewa się przyjścia na świat chłopca. Dlatego podjęła desperacką próbę znalezienia 19-latka, który - jak przekonuje - jest ojcem dziecka. - W kwietniu zostaniesz tatą - przekazała, pokazując jako dowód zdjęcia z badań USG.

Kobieta chce, by 19-latek poznał prawdę. Nie chce go zmuszać do ojcostwa

Brytyjka przyznaje, że nie chce od 19-latka żadnych pieniędzy. Nie zamierza także namawiać go do stworzenia związku "dla dobra dziecka". 

 

ZOBACZ: Ban na TikToka w Polsce? Rada ds. cyfryzacji ma konkretne plany

 

Jak podkreśla, wszystko czego dziś chce to sprawienie, by ojciec jej syna oraz jego rodzina wiedzieli o wszystkim. Brytyjka ma nadzieję, że jej filmik przyczyni się do odnalezienia 19-latka

 

- I nie mam nic przeciwko, jeśli on i jego rodzina będą chcieli zaangażować się w wychowanie dziecka - zaznacza kobieta. 

mak/wka/ Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie