Nadleśnictwo Dobrocin. Daniel zaplątał się w siatkę bramki. Na pomoc ruszyli leśnicy

Polska
Nadleśnictwo Dobrocin. Daniel zaplątał się w siatkę bramki. Na pomoc ruszyli leśnicy
Facebook/Nadleśnictwo Dobrocin, Lasy Państwowe
Daniel zaplątał się w siatkę bramki piłkarskiej

Ten "mecz" nie należał do udanych dla daniela z nadleśnictwa Dobrocin. Zwierzę zaplątało się porożem w siatkę bramki i nie było w stanie się uwolnić. Na pomoc pośpieszyli leśnicy z Leśnictwa Zamczysko. Przy okazji wystosowali ważny apel.

Do nietypowego zdarzenia doszło w Bądkach w powiecie Iławskim na terenie Nadleśnictwa Dobrocin (woj. warmińsko-mazurskie). Leśnicy interweniowali tam w związku z danielem, który zaplątał się w siatkę bramki piłkarskiej. Zwierzę nie było w stanie samo się uwolnić. 

Udana akcja leśników

"Daniel natchniony sukcesami Polskiej Reprezentacji postanowił potrenować. (...) Ekipa Leśnictwa Zamczysko zakończyła 'mecz' i wyplątała byka daniela z siatki" - podali leśnicy.

 

ZOBACZ: Nadleśnictwo Zamrzenica. "Biały duszek" w Borach Tucholskich. Leśnicy pokazali nagranie

 

"Kochani, jeśli natraficie na podobne zdarzenie, powiadomcie odpowiednie służby. Nie podejmujcie sami akcji ratowniczej. Dzikie, wystraszone zwierzęta są bardzo niebezpieczne" - zaapelowali.

 

 

"Gdybyśmy byli złośliwi, to byśmy powiedzieli, że to obraz polskiej reprezentacji. Ale że nie jesteśmy złośliwi, to pochwalimy się udaną akcją ratowniczą i uwolnieniem daniela zaplątanego w siatkę od bramki. Na szczęście nic mu się nie stało. Gorzej z siatką" - dodały Lasy Państwowe na Twitterze.

 

pgo / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie