Dominika Chorosińska na szkoleniu wojskowym. Marianna Schreiber komentuje

Polska
Dominika Chorosińska na szkoleniu wojskowym. Marianna Schreiber komentuje
Twitter/Dominika Chorosińska
Dominika Chorosińska na szkoleniu wojskowym

Dominika Chorosińska, aktorka i posłanka PiS, poinformowała na swoim Twitterze, że bierze udział w szkoleniu wojskowym. "Nosić mundur Wojska Polska to duma i zobowiązanie" - podkreśliła we wpisie. Post skomentowała Marianna Schreiber, która przekazała jej kilka cennych rad.

Aktorka Dominika Chorosińska, dawniej znana pod nazwiskiem Figurska, dziś spełnia się przede wszystkim jako polityk. Choć wciąż można ją zobaczyć na dużym ekranie, obecnie angażuje się głównie w obowiązki posłanki PiS.

 

W piątek polityk zaskoczyła swoich obserwujących, ogłaszając na Twitterze, że bierze udział w szkoleniu wojskowym. 

Chorosińska: Nosić mundur to duma i zobowiązanie

"Kolejny dzień szkolenia wojskowego. Nosić mundur Wojska Polskiego to duma i zobowiązanie. Chylę czoła przed Wojskiem Polskim" - poinformowała Chorosińska na Twitterze.

 

Do wpisu dołączyła swoje zdjęcie w mundurze. 

 

 

Pod postem pojawiło się sporo krytycznych, a nawet "hejterskich" komentarzy. Internauci zaczęli oceniać aktorkę i nawiązywać do dawnych wydarzeń z jej życia prywatnego. Pod zdjęciem Chorosińskiej w mundurze znajdą się jednak także pozytywne wypowiedzi.

Chorosińska na szkoleniu wojskowym. Schreiber komentuje

Wpis aktorki skomentowała również Marianna Schreiber, która niedawno sama wzięła udział w podobnym szkoleniu.

 

Żona ministra Prawa i Sprawiedliwości, Łukasza Schreibera odbyła 28-dniowe szkolenie w Jednostce Wojskowej nr 14 przy ul. Żwirki i Wigury 9/13 w Warszawie.

 

 

Swoje wrażenia relacjonowała od samego początku w mediach społecznościowych. "Dawno tak mnie nikt nie 'orał'. Proszę o gromy wsparcia" - pisała pierwszego dnia.

 

Teraz, na bazie swoich własnych doświadczeń, przekazała kilka cennych uwag posłance PiS.

"Pani Poseł, wielki szacunek!"

"Jako osoba, która dopiero skończyła szkolenie DZSW, podpowiem, żeby Pani Poseł nie popełniała błędów - jak ja na samym początku. Proszę pamiętać o regulaminowym wyglądzie zewnętrznym: zero make-up i kołnierz munduru proszę położyć i zapiąć ostatnie guziki" - napisała. 

 

 

Na koniec Schreiber pozdrowiła Chorosińską i zapytała, w której jednostce odbywa szkolenie. Na razie posłanka PiS nie zdradziła tego szczegółu.

nb/dk/polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie