Wielka Brytania. Para dla żartu owinęła syna folią spożywczą. Do ich drzwi zapukała pomoc społeczna

Świat
Wielka Brytania. Para dla żartu owinęła syna folią spożywczą. Do ich drzwi zapukała pomoc społeczna
TikTok/Savannah Glembin/auntkaren0
Matka dziecka tłumaczyła się z incydentu

Wideo z dzieckiem owiniętym folią spożywczą wrzuciła do mediów społecznościowych jego matka. Na nagraniu widać, jak jej partner popycha syna, który nie może uchronić się przed upadkiem. Pomoc społeczna odebrała dziecko rodzicom. Kobieta opublikowała film, na którym tłumaczyła swoje postępowanie.

Na nagraniu widać, jak Hank, ojciec skrępowanego Gunnera, oprócz przewracania, nosi go na rękach. Można dostrzec, że chłopiec jest przestraszony i bliski płaczu.

 

Materiał został usunięty z konta na TikToku po tym, jak matka, Savannah Glembin, otrzymała wiele negatywnych komentarzy na jego temat.

 

Fragmenty wideo udostępniła i skomentowała użytkowniczka TikTok auntkaren0. Stwierdziła, że takie zachowanie wobec dziecka jest nadużyciem władzy rodzicielskiej i wykorzystaniem bezradności dziecka.

 

 

Tiktokerka tłumaczy, że to była "zabawna nauczka", którą chcieli dać synowi

Matka Gunnera opublikowała nagranie, w którym przekazała, że dziecko zostało im odebrane.

 

- Syn został nam zabrany do czasu, dopóki odpowiednie służby nie ocenią czy nasz dom jest bezpieczny dla niego - powiedziała.

 

Savannah Glembin tłumaczyła, że to była "zabawna nauczka", którą chcieli dać synowi, ponieważ ten "dostał się do piecyka i próbował włożyć widelec do gniazdka".

 

 

Po paru dniach matka opublikowała kolejne nagranie w mediach społecznościowych. Przekazała, że służby oczyściły ich z zarzutów i ustaliły, że dom jest bezpieczny dla dziecka.

 

ZOBACZ: Małopolskie: Strzelał z wiatrówki do samochodu. W środku były trzy osoby, w tym dziecko

 

"Wyciągnęliśmy lekcję z naszego postępowania. To był błąd, którego nigdy więcej nie popełnimy. Ten weekend był niezwykle traumatyczny dla naszej rodziny" - dodała.

 

@savannahglembin

CPS cleared us of wrongdoing and determined our home, with us, is a safe one for our son, despite that…a hard lesson was learned, a mistake we will never make again, this weekend was extremely traumatic for us as a family and will be taking time away to heal

♬ Look After You - The Fray

 

mbl/map/ Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie