Warmińsko-mazurskie. Tragiczny wypadek w Węgorzewie. 25-latka uderzyła w drzewo

Polska
Warmińsko-mazurskie. Tragiczny wypadek w Węgorzewie. 25-latka uderzyła w drzewo
KPP w Węgorzewie
Śmiertelny wypadek w Węgorzewie

W Węgorzewie doszło do tragicznego wypadku. 25-latka wjechała samochodem osobowym w drzewo. Gdy na miejsce przyjechali strażacy, uwięziona w aucie kobieta jeszcze żyła. Mimo blisko pół godzinnej reanimacji, nie udało się jej uratować.

Do dramatycznego wypadku doszło w czwartek około godziny 10 rano w Węgorzowie. Do Komendy Powiatowej Straży Pożarnej wpłynęło zgłoszenie o wypadku samochodu tuż przed wsią Przystań w województwie warmińsko-mazurskim.

25-latka uwięziona w aucie

Po przybyciu służb na miejsce strażacy znaleźli samochód osobowy, który zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Jak się okazało, w środku znajdowała się uwięziona kobieta - jedyna osoba, która podróżowała pojazdem. 

 

 

Dwa zastępy straży pożarnej oraz zastęp strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej Radzeje pracowały nad wydobyciem zakleszczonej w aucie 25-latki. 

Młoda kobieta zginęła na drodze

-  Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, a następnie przy użyciu narzędzi hydraulicznych wykonaniu dostępu do osoby poszkodowanej, ewakuowaniu jej z pojazdu i przekazaniu będącemu na miejscu Zespołowi Państwowego Ratownictwa Medycznego - poinformowali strażacy z KPP w Węgorzowie. 

 

Jak podaje Gazeta Olsztyńska reanimacja kobiety trwała pół godziny. Niestety, jej życia nie udało się uratować.

 

 

Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

 

Na czas prowadzonych działań droga powiatowa była zamknięta w obydwu kierunkach. 

nb/ sgo/polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie