Izbica: Janusz Kowalski i Marcin Romanowski na parkiecie. Opublikowali nagrania

Polska
Izbica: Janusz Kowalski i Marcin Romanowski na parkiecie. Opublikowali nagrania
Twitter/Janusz Kowalski
Wiceminister Janusz Kowalski

Politycy Solidarnej Polski Janusz Kowalski i Marcin Romanowski ruszyli w objazd po województwie lubelskim, w ramach którego m.in. spotkali się z mieszkańcami Izbicy w powiecie krasnostawskim. Po oficjalnej części odbyła się potańcówka, a rytmy disco polo porwały do tańca wiceministra rolnictwa i wiceministra sprawiedliwości.

Janusz Kowalski i jego partyjny kolega Marcin Romanowski opublikowali na Twitterze nagrania ze spotkania z mieszkańcami Izbicy. Widać na nich m.in., jak wiceminister rolnictwa tańczy z jedną z kobiet do discopolowego hitu "Piękna Młoda"

 

ZOBACZ: Sławomir Neumann: Solidarna Polska pozycjonuje się na partię antyeuropejską


"Przednia zabawa, świetna atmosfera w gminie Izbica na spotkaniu i potańcówce z ponad 200 mieszkańcami" - napisał na Twitterze Janusz Kowalski.

 


Nagranie z potańcówki opublikował także wiceminister sprawiedliwości Marcin Romanowski. 

 

ZOBACZ: "Niech przedstawiają to szybciutko". Trzy pytania Kosiniaka-Kamysza do nowego wiceministra rolnictwa


"Podczas noworocznego spotkanie w Izbicy nie mogło zabraknąć sympatycznej potańcówki. Damy radę w You Can Dance?" - zastanawia się Romanowski. 

 

Janusz Kowalski śpiewa i tańczy. "Radosna polska wieś"

Wcześniej wiceminister Kowalski pochwalił się także śpiewem. W trakcie spotkania w OSP Zamłynie, w gminie Tyszowce polityk Solidarnej Polski miał okazję zaśpiewać z lokalnym zespołem.


"Z zespołem śpiewaczym Dominata z Zamłynia śpiewamy o radości do życia i miłości. Radosna polska wieś" - skomentował wiceminister.

 

adn/prz / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie