Uciechów. Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Nie żyją trzy osoby

Moto
Uciechów. Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Nie żyją trzy osoby
Facebook/OSP w Jaźwinie
Uciechów: Na miejscu wypadku lądował helikopter LPR

Trzy osoby zginęły, a dwie zostały ciężko ranne w wypadku na drodze wojewódzkiej nr 384 koło Dzierżoniowa na Dolnym Śląsku. 41-letni kierowca samochodu osobowego zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z ciężarówką. Na miejscu lądował helikopter LPR. Czynności w sprawie prowadzi policja pod nadzorem prokuratora.

Tragiczny wypadek miał miejsce w piątek ok. godz. 13:30 na drodze wojewódzkiej nr 384 na wysokości Uciechowa. - 41-letni kierowca samochodu osobowego z nieustalonych przyczyn zjechał na łuku na przeciwległy pas ruchu - poinformował w rozmowie z polsatnews.pl nadkom. Marcin Ząbek z Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie.

 

- Auto, którym podróżowały trzy osoby, zderzyło się czołowo z ciężarówką - opisał policjant.

 

ZOBACZ: Lublin: Tragiczny wypadek. Trzy młode osoby nie żyją, czwarta walczy o życie

 

Wszystkie osoby z samochodu osobowego poniosły śmierć na miejscu. Kierowca i pasażer ciężarówki z ciężkimi obrażeniami zostali zabrani do szpitala przez śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Dzierżoniów: Trzy osoby zginęły w wypadku

- Na miejscu pracują funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora. Sprawę w drodze śledztwa wyjaśniać będzie Prokuratura Rejonowa w Dzierżoniowie - poinformował polsatnews.pl nadkom. Ząbek.

 

 

W związku z wypadkiem droga w obie strony jest zablokowana. - Policjanci zorganizowali objazdy prowadzące przez pobliskie Kołaczów, Dobrocin i Uciechów - dodał policjant.

jkm/pgo / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie