Lublin: Tragiczny wypadek. Trzy młode osoby nie żyją, czwarta walczy o życie

Polska
Lublin: Tragiczny wypadek. Trzy młode osoby nie żyją, czwarta walczy o życie
lublin112.pl

Do tragicznego wypadku doszło w czwartek około godziny 23:50 na ul. Jana Pawła II w Lublinie. W wyniku zdarzenia zmarły trzy osoby, czwarta walczy o życie. "To jeden z najtragiczniejszych wypadków drogowych w ostatnich latach w Lublinie" - twierdzi portal lublin112.pl.

Jak informuje lokalny portal, w rejonie skrzyżowania ul. Jana Pawła II z ul. Gęsią samochód osobowy uderzył w słup latarni. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

 

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący audi 19-latek poruszał się w kierunku al. Kraśnickiej. Auto miało jechać z bardzo dużą prędkością. Na łuku jezdni młody mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem. Samochód zjechał na pas zieleni dzielący jezdnię, a następnie wbił się w słup latarni.

Tragiczny wypadek w Lublinie. Czwarta osoba walczy o życie

Jak przekazano, siła uderzenia była tak duża, że cztery osoby zostały zakleszczone we wraku. Jedną z nich wyciągnęli świadkowie, pozostałe musieli ewakuować strażacy korzystając ze specjalistycznych narzędzi.

 

 

Życia trzech osób nie udało się uratować. Jest to dwóch nastolatków i nastolatka. Czwarta, 16-latek, została przetransportowana do szpitala. Jego stan jest ciężki.

 
Sprawą zajmuje się już prokuratura.

zdr / Lublin112.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie