Życzenia świąteczne od Pary Prezydenckiej. "Niech ten niezwykły czas przyniesie nam umocnienie"

Polska
Życzenia świąteczne od Pary Prezydenckiej. "Niech ten niezwykły czas przyniesie nam umocnienie"
Kancelaria Prezydenta RP
Para prezydencka złożyła życzenia świąteczne

Para Prezydencka złożyła życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. - Niech ten niezwykły czas przyniesie nam umocnienie i wyciszenie. Niech odnowi łączące nas więzi - powiedział prezydent Andrzej Duda. - Składamy najserdeczniejsze życzenia pomyślności w codziennych sprawach oraz nadziei i dobrych myśli u progu nowego roku - dodała Agata Duda.

- Szanowni państwo, drodzy rodacy w kraju i za granicą, w wigilię Świąt Narodzenia Pańskiego prosimy o przyjęcie najserdeczniejszych życzeń i pozdrowień. Niech ten niezwykły czas przyniesie nam umocnienie i wyciszenie. Niech odnowi łączące nas więzi - powiedział prezydent Andrzej Duda.

 

- W tą cichą i świętą noc w polskich domach na całym świecie rozbrzmiewają serdeczne życzenia, rozmowy przy świątecznym stole i piękne polskie kolędy. Dzielimy się opłatkiem, a upominkami przypominamy bliskim, jak bardzo są dla nas ważni - przekazała Agata Duda.

 

ZOBACZ: Świąteczne życzenia od polityków. "Wierzę, że przyszły rok przyniesie pokój dla Ukrainy"

 

- Ufamy, że te święta przyniosą państwu wiele spokoju, że pozwolą zapomnieć o troskach. Mijający rok znów nie należał do łatwych. Gdy zaczęliśmy się cieszyć, że pandemia przygasa, nasz bliski sąsiad, Ukraina, padł ofiarą zbrojnej agresji - zauważył prezydent.

Prezydent: Życzymy pokoju w naszych sercach

Agata Duda dodała, że jeszcze bardziej niż do tej pory jesteśmy wdzięczni za pokój i bezpieczeństwo, którymi cieszy się Polska. - Doceniamy wielką wartość jaką jest jedność i solidarność w trudnych chwilach - zauważyła.

 

Prezydent przekazał, że życzy wszystkim pokoju na świecie i u naszych granic. - Przede wszystkim życzymy pokoju w naszych sercach, tak abyśmy razem mogli pokonać wszelkie trudności - powiedział.

 

ZOBACZ: Wołodymyr Zełenski: W drodze z USA spotkałem się z przyjacielem Ukrainy prezydentem Andrzejem Dudą

 

- Szanowni państwo, proszę przyjąć najserdeczniejsze życzenia pomyślności w codziennych sprawach oraz nadziei i dobrych myśli u progu nowego roku. Niech szczęście z najbliższymi powraca do państwa miłymi wspomnieniami - powiedziała Agata Duda.

 

WIDEO: Życzenia świąteczne od Pary Prezydenckiej. "Niech ten niezwykły czas przyniesie nam umocnienie"

 

 

Prezydent przekazał szczególne życzenia tym, dzięki którym rodzinna atmosfera świat jest możliwa. - Gorąco pozdrawiamy tych, którzy są dziś na służbie i w pracy. Żołnierzy, funkcjonariuszy oraz pracowników służb i przedsiębiorstw, którzy dbają o to, aby ten wyjątkowy czas był dla nas porą wytchnienia i odpoczynku - powiedział.

 

mbl/Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie