Śląskie. Zwłoki kobiety i mężczyzny w Jaworzynce. Zatrzymany 32-letni syn ofiar

Polska
Śląskie. Zwłoki kobiety i mężczyzny w Jaworzynce. Zatrzymany 32-letni syn ofiar
Pixabay/AndrzejRembowski

Do makabrycznego odkrycia doszło w miejscowości Jaworzynka (woj. śląskie). Bliski członek rodziny znalazł zwłoki małżeństwa po 60-tce. - Podejrzany o zabójstwo syn ofiar został zatrzymany - potwierdził w rozmowie z polsatnews.pl prokurator Andrzej Hołdys z Prokuratury Rejonowej w Cieszynie.

Po godz. 13 policja dostała informację o ujawnieniu zwłok 66-letniej kobiety i 64-letniego mężczyzny w domu w miejscowości Jaworzynka (pow. cieszyński). 

 

Prokuratura Rejonowa w Cieszynie potwierdziła w rozmowie z polsatnews.pl, że doszło do zabójstwa. - Ujawnienia zwłok dokonał najbliższy członek rodziny, syn ofiar - powiedział prokurator Andrzej Hołdys.

 

ZOBACZ: Dolnośląskie: Bus uderzył w radiowóz zabezpieczający cysternę. Dwóch policjantów w szpitalu

 

Mordercą jest prawdopodobnie drugie dziecko małżeństwa. - Podejrzany o zabójstwo syn ofiar został zatrzymany - potwierdził prokurator Andrzej Hołdys.

 

32-letni mężczyzna trafił do aresztu. 

 

- W tym domu wcześniej nie było żadnych interwencji. Rodzina ta nie miała też założonej "Niebieskiej karty". Za zabójstwo grozi mężczyźnie kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności – mówił dla portalu beskidzka24.pl Krzysztof Pawlik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji.

 

Śledczy pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Cieszynie ustalają okoliczności śmierci małżeństwa. Zarządzono sekcję zwłok zamordowanych. 

 

ap/ sgo/polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie