USA: Poćwiartowana i wypatroszona leżała w sypialni. Mąż z demencją oskarżony o morderstwo

Świat
USA: Poćwiartowana i wypatroszona leżała w sypialni. Mąż z demencją oskarżony o morderstwo
Pixabay/ArtisticOperations
Poćwiartowana i wypatroszona leżała w sypialni

62-letni mieszkaniec stanu Nowy Meksyk jest oskarżony o morderstwo swojej żony. Brutalna zbrodnia wyszło na jaw w Święto Dziękczynienia, 24 listopada. Poćwiartowane i wypatroszone zwłoki kobiety odkryła rodzina, która przyjechała, by wspólnie świętować ten dzień.

W Święto Dziękczynienia, około godz. 13 członkowie rodziny przyjechali do Albuquerque, by spędzić ten dzień z bliskimi. Cała czwórka ustaliła godzinę spotkania dzień wcześniej, na rodzinnym czacie w mediach społecznościowych - podaje "NY Post". Mimo pukania, przez dłuższy czas nikt nie otwierał drzwi. Zaniepokojone rodzeństwo 62-latka zaalarmowało służby, jednak policyjny dyspozytor powiedział, że funkcjonariusze nie mogą siłą wejść do domu.

Członkowie rodziny dostali się do mieszkania. Szokujący widok 

Krewni nie dawali za wygraną. Pukali do wszystkich okien, a w końcu sami wyważyli drzwi. To, co zobaczyli, wprawiło ich w osłupienie. 62-letni Karlan Denio leżał w łóżku. Nieopodal, na podłodze, znajdowało się ciało martwej kobiety. Była poćwiartowana i wypatroszona. Kobieta i mężczyzna wybiegli z mieszkania i zawiadomili policję, że 62-latek zabił swoją żonę. 

 

ZOBACZ: Anglia. Kobieta wytatuowała imię ukochanego na twarzy. Wybranek jest skazany za podwójne zabójstwo

 

Funkcjonariusze zjawili się na miejscu i aresztowali Denio, który miał na szyi i rękach rany szarpane. "NY Post" informuje, że mężczyzna cierpi na demencję. 62-latek został oskarżony o zabójstwo żony. Obecnie przebywa w szpitalu, gdzie trafił ze względu na rany - poinformowała policja.

dsk/pgo / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie