Anglia. Kobieta wytatuowała imię ukochanego na twarzy. Wybranek jest skazany za podwójne zabójstwo

Świat
Anglia. Kobieta wytatuowała imię ukochanego na twarzy. Wybranek jest skazany za podwójne zabójstwo
Instagram/naomiellaoquendo
Kobieta wytatuowała sobie imię partnera na twarzy

Brytyjka zakochała się w amerykańskim więźniu skazanym za podwójne zabójstwo - przekazały media. Para nawiązała kontakt przez internet, a do spotkania doszło tylko raz. Jako dowód miłości, kobieta wytatuowała sobie imię ukochanego na twarzy.

27-letnia Naomi Wise zakochała się w 31-letnim Victorze Oquendo, który obecnie przebywa w amerykańskim więzieniu. Kontakt nawiązali dwa lata temu dzięki listom i czatom online.

 

Kobieta mieszka w Manchesterze w Anglii. Mężczyzna pochodzi z USA, a wyrok odsiaduje w więzieniu w Michigan - przekazał "The Sun".

 

Oquendo odbywa karę 21 i pół roku więzienia za zastrzelenie dwóch członków gangu. Na wolność nie wyjdzie przed 2034 rokiem. Mimo to Naomi wystosowała petycję, w sprawie zwolnienia Victora z więzienia.

31-latek oświadczył się ukochanej podczas pierwszego spotkania

Naomi i Victor spotkali się pierwszy raz w lipcu. Para nie jest małżeństwem, ale tak o sobie mówi.

 

"Przeszłam przez bramki bezpieczeństwa, a następnie weszłam do pokoju odwiedzin. Widziałam tył jego głowy. Pomyślałam wtedy: 'O mój Boże, on jest taki prawdziwy'" - tak kobieta zrelacjonowała widzenie z ukochanym.

 

Naomi stwierdziła, że była wówczas tak zdenerwowana, że całe jej ciało się trzęsło.

 

"A potem Victor odwrócił się i spojrzał na mnie. Gdy nasze oczy się spotkały, cały niepokój zniknął" - przekazała.

 

Podczas spotkania Oquendo oświadczył się ukochanej i podarował jej pierścionek zaręczynowy.

 

Naomi zamieściła post w mediach społecznościowych komentujący spotkanie z Victorem.

 

"Idealny cytat podsumowujący naszą pierwszą wizytę: 'Nie wiem, jak to się dzieje, że jesteś dla mnie tak znajoma - ani dlaczego czuję się mniej jakbym cię poznawał, a bardziej jakbym przypominał sobie, kim jesteś. Jak każdy uśmiech, każdy szept przybliża mnie do niemożliwego wniosku, że znałem cię już wcześniej, kochałem cię już wcześniej - w innym czasie, innym miejscu, jakimś innym istnieniu'".

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ✧♡Naomi♡✧ (@naomiellaoquendo)

 

27-latka powiedziała, że Victor żałuje czynów, które popełnił. "Spędza on teraz większość czasu prześladowany przez myśli na temat tego, co zrobił" - przekazała.

 

ZOBACZ: USA: Kara śmierci dla kobiety, która zamordowała ciężarną i wycięła dziecko

 

W dowód miłości kobieta wytatuowała sobie imię i nazwisko ukochanego. Pierwsza część tatuażu jest na twarzy, w okolicy kości jarzmowej, druga zaś znajduje się na obojczyku.


Kobieta zaapelowała do grona osób obserwujących jej profil, aby czekali na dalsze informacje. Naomi dodała, że jest gotowa na przekazywanie szczegółów swojego niekonwencjonalnego życia jako żona więźnia.

mbl/ac / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie