USA: Kara śmierci dla kobiety, która zamordowała ciężarną i wycięła dziecko

Świat
USA: Kara śmierci dla kobiety, która zamordowała ciężarną i wycięła dziecko
Pixabay/AJEL
Zabiła ciężarną i wycięła z niej dziecko. Skazano ją na karę śmierci

Kara śmierci - taki wyrok usłyszała 29-latka z Teksasu w USA, która dwa lata temu brutalnie zamordowała kobietę i wycięła z jej brzucha nienarodzone dziecko. Dziewczynka nie przeżyła. - Jesteś cząstką złego demona - powiedziała do skazanej matka zamordowanej kobiety.

Podczas rozprawy, której efektem było wydanie na 29-letnią kobietę kary śmierci obecna była rodzina jej ofiary. - To była moja jedyna siostra, musisz zrozumieć, co zabrałaś mnie i mojej rodzinie - mówiła siostra zamordowanej. 

 

- Koniec z obchodzeniem jej urodzin, ona nigdy nie będzie moją druhną, nie dostanę już od niej sms-a, nie odbiorę telefonu. Teraz, gdy chcę odwiedzić siostrę, muszę iść na cmentarz - kontynuowała. 

 

ZOBACZ: Twórca Oculusa proponuje zestaw VR, który może zabić. Wybuchnie, jeśli zginiesz w grze

 

Matka zamordowanej nazwała 29-latkę "częścią złego demona". - Moje dziecko wciąż żyło, gdy rozcięłaś ja i wyciągnęłaś z niej jej córkę - powiedziała.

 

Morderczyni miesiącami udawała ciążę

Do brutalnego morderstwa doszło w 2020 roku. Jak podaje "New York Post", 29-latka wszystko dokładnie zaplanowała. Przed zabójstwem miesiącami udawała, że jest w ciąży, nosiła przebrania, fałszowała wyniki USG i publikowała informacje w sieci.

 

ZOBACZ: USA. Pedofil skazany za molestowanie kilkuletniego dziecka. Wyrok: 610 lat więzienia

 

9 października,  kobieta postanowiła wdrożyć swój morderczy plan w życie. Zaatakowała ciężarną kobietę młotkiem, a później użyła skalpela, by wyciągnąć z jej brzucha dziecko - dziewczynka później zmarła.

 

Skazana na śmierć 29-latka będzie oczekiwać na wykonanie wyroku w Mountain View Unit w Gatesville w Teksasie.

mst/ sgo / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie