USA. 56-latka w ciąży. Ojcem jest jej syn

Świat
USA. 56-latka w ciąży. Ojcem jest jej syn
Zdjęcie ilustracyjne/Pixabay
56-latka urodzi dziecko syna i synowej

56-letnia Nancy Hauck wkrótce urodzi własną... wnuczkę. W ten sposób kobieta pomaga swojemu synowi i jego żonie. Synowa Nancy nie może zajść w ciążę, gdyż po poprzednim porodzie konieczne było usunięcie jej macicy. Kobieta ma już czworo dzieci.

Jeff i Cambria przez wiele lat nie mogli doczekać się potomstwa. W końcu jednak zostali szczęśliwymi rodzicami bliźniaków Very i Ayvy, a dwa lata później kolejnych bliźniąt - Diseala i Luki. 

 

Przy drugim porodzie 30-letnia Cambria doświadczyła dużych komplikacji. Konieczne było wycięcie macicy, co oznaczało, że kobieta nie będzie mogła więcej zajść w ciążę.

Babcia urodzi wnuczkę

Para jednak pragnęła mieć więcej dzieci. Pomóc w tym postanowiła im matka Jeffa, Nancy. 56-latka zaproponowała, że zostanie surogatką. - Po prostu nagle poczułam, że powinnam zaproponować, że to zrobię - powiedziała Nancy.

 

ZOBACZ: Brazylia: 19-latka urodziła bliźnięta. Twierdzi, że mają różnych ojców

 

- Powiedziałam o tym synowi, a on rozpłakał się i był w szoku. Wtedy jeszcze nie powiedziałam nawet o tym mojemu mężowi. Ale on naprawdę mnie wspierał - dodała.

 

- Jestem wdzięczny, że mam tak bezinteresowną i kochającą mamę, która była gotowa dokonać takiego poświęcenia dla mojej rodziny – powiedział Jeff.

 

"Jesteśmy bardzo wdzięczni"

Po badaniach okazało się, że mimo wieku, 56-letnia Nancy może zostać matką zastępczą. W ciągu kilku tygodni zaszła w ciążę z zapłodnionymi embrionami Jeffa i Cambrii.

 

ZOBACZ: Poznań. Czworaczki urodziły się w poznańskiej klinice

 

- Ona poświęca się dla nas wiele, dla naszej rodziny, jesteśmy po prostu bardzo wdzięczni – powiedziała Cambria.

 

Córka pary ma przyjść na świat 5 listopada.

pgo/ml / People.com
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie