Kanada. Elton John uczcił pamięć zmarłej królowej podczas koncertu

Świat
Kanada. Elton John uczcił pamięć zmarłej królowej podczas koncertu
Rocket Entertaiment/Reuters
Elton John uczcił pamięć zmarłej królowej

Elton John podczas czwartkowego koncertu w Toronto uczcił pamięć zmarłej królowej Elżbiety II. - Prowadziła kraj przez niektóre z naszych największych i najciemniejszych momentów z gracją, przyzwoitością i prawdziwą troską - mówił muzyk.

Wiadomość o śmierci królowej Elżbiety II pojawiła się w momencie, gdy Elton John przebywa w Kanadzie. Muzyk bierze udział w pożegnalnej trasie koncertowej "Farewall Yellow Brick Road The Final Tour". 

Elton John pożegnał zmarłą królową. "Będzie jej brakować"

W czwartek podczas koncertu w Toronto Elton John wspominał zmarłą. -  Jak dobrze wiecie, otrzymaliśmy dziś najsmutniejszą wiadomość o śmierci jej wysokości królowej Elżbiety II. Była inspirującą osobą, miałem okazję ją spotkać i była fantastyczna. Prowadziła kraj w czasie naszych największych i najciemniejszych momentów z gracją, przyzwoitością i prawdziwą troską - mówił. 

 

ZOBACZ: Wielka Brytania. Król Karol III wrócił do Londynu. Wieczorem wygłosi orędzie

 

Elton John dodał, że królowa Elżbieta II towarzyszyła mu przez 75 lat życia. - Cieszę się, że odpoczywa. Zasługuje na to, bo  cholernie ciężko pracowała. Przesyłam swoją miłość rodzinie, jej bliskim. Będzie jej brakować, ale jej duch żyje i będzie żył i uczcijmy jej życie muzyką - dodał. 

 

Po tych słowach muzyk zaśpiewał "Don't Let the Sun Go Down on Me". 

anw/ sgo/polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie