Czysta Polska zaczyna się w Twoim domu! Nowe spoty zachęcające do dbania o środowisko

Polska
Czysta Polska zaczyna się w Twoim domu! Nowe spoty zachęcające do dbania o środowisko
Stowarzyszenie Czysta Polska
Nowe spoty Stowarzyszenia Program Czysta Polska

Stowarzyszenie Czysta Polska zachęca do dbania o środowisko. Każdy z nas może dołożyć swoją cegiełkę w trosce o ekologię. Jak to zrobić podpowiadają nowe spoty, które widzowie kanałów Grupy Polsat mogą oglądać od 21 sierpnia.

Główne hasło nowych spotów brzmi: "Czysta Polska zaczyna się w Twoim domu! Dom to nasze miejsce na Ziemi, miejsce, w którym mieszkamy, przydomowy ogródek, czy nasza okolica. To, czy za kilkanaście lat będziemy oddychać czystym powietrzem, a woda nie będzie dobrem luksusowym, dostępnym tylko dla wybranych, zależy również od naszych działań. Dlatego każdy z nas powinien zadać sobie pytanie: Co ja mogę zrobić dla środowiska?".   

 


Nowe spoty Stowarzyszenia Program Czysta Polska przedstawiają proste zasady, dzięki którym każdy z nas może zadbać o środowisko.

 

 
- Zmiany klimatu, które widzimy za oknem, to m.in. efekt naszych działań, teraz czas, by zacząć traktować planetę jak nasz dom, być bardziej świadomym, że każde nasze działanie może jej pomóc - powiedziała Dominika Tarczyńska ze Stowarzyszenia Program Czysta Polska. 

 


W spotach do podjęcia proekologicznych działań zachęcają: Antoni Pawlicki, Andrzej Piaseczny, Marcelina Zawadzka, Maja Włoszczowska, Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Dominika Tarczyńska i Przemysław Białkowski. 

 

msm/Stowarzyszenie Czysta Polska
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie