USA: Rybacy z Ohio wyłowili suma. Ryba wcześniej zjadła zabawkę erotyczną

Świat
USA: Rybacy z Ohio wyłowili suma. Ryba wcześniej zjadła zabawkę erotyczną
Facebook/Richard Kesar
Amerykański rybak znalazł w rybie zabawkę erotyczną

Wędkarze złowili suma, który, jak się później okazało, zjadł zabawkę erotyczną. Przy rozcinaniu ryby pomagała córka jednego z nich, której szybko zasłonięto oczy. - Kiedy to wyszło na jaw, zaczęliśmy się śmiać - stwierdził jeden z rybaków.

Zdarzenie miało miejsce na rzece Ohio w pobliżu Lawrenceburga w stanie Indiana.

 

ZOBACZ: Mazowsze. Chłopiec płynął kajakiem z wujkiem. Zwłoki mężczyzny znalazł wędkarz

 

Richard Kesar i Jon Loop, obaj z Shelbyville, byli podekscytowani faktem, że ten drugi złowił swojego pierwszego niebieskiego suma.

 

- Zauważyliśmy, że kiedy wciągnęliśmy go do łodzi, jego żołądek był ogromny - powiedział Kesar w rozmowie z telewizją WTTV-TV, cytowany przez "New York Post".

Wędkarz: Nie spodziewaliśmy się, co wyjdzie z ryby

- Często można tam znaleźć inne ryby, czasami żółwie, piżmaki i inne zwierzęta - wyjaśnił. Dopiero kiedy zaczął czyścić rybę, zdał sobie sprawę, dlaczego jest ona tak rozdęta.

 

ZOBACZ: Kalisz: Wyłowiono fragment ręki z Prosny. Szczątki należą do zwłok wyłowionych w ubiegłym roku

 

"Zauważyliśmy, że żołądek jest twardy, ale nie spodziewaliśmy się, że wyjdzie z niego coś takiego" - napisał na Facebooku. W związku z kontrowersyjną zawartością nie publikujemy zdjęć w treści artykułu. Ocenzurowane można znaleźć w "New York Post".

W przygotowaniu ryby pomagała 3-letnia córka

- Po rozcięciu znaleźliśmy piankową kulę, część ryby i jeszcze jeden przedmiot w kształcie fallicznym - opowiadał Kesar. Jak się okazało, ryba połknęła zabawkę erotyczną. - Nie mam pojęcia, jak i dlaczego znalazła się ona w rzece - dodał.

 

ZOBACZ: Zwłoki kobiety w Pilicy. Ciało znalazł wędkarz

 

Wędkarz wyznał, że jego 3-letnia córka pomagała mu w patroszeniu ryby, kiedy okazało się, co wcześniej połknęła, jego żona natychmiast zasłoniła córce oczy i odwróciła ją. - Jon, moja żona i ja zaczęliśmy się śmiać - stwierdził.

aml/grz/Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie