Łódzkie. Poszukiwany mężczyzna wpadł, bo "wciągnął kreskę" przed bankomatem

Polska
Łódzkie. Poszukiwany mężczyzna wpadł, bo "wciągnął kreskę" przed bankomatem
Łódzka Policja
35-letni mieszkaniec gminy Nowy Kawęczyn był poszukiwany od marca 2022

35-latek został zatrzymany po zgłoszeniu, że załatwia potrzeby fizjologiczne przy jednym z bankomatów w Nowym Krawęczynie. Kamerka z urządzenia zarejestrowała ponadto, jak mężczyzna "wciąga kreskę". Okazało się, że był poszukiwany przez policję.

Skierniewicka policja otrzymała zgłoszenia o mężczyźnie, który dwukrotnie załatwiał się przy bankomacie na terenie gminy Nowy Kawęczyn.

 

"Delikwentem o niecodziennych upodobaniach zainteresowali się kryminalni ponieważ zachodziło podejrzenie, że mężczyzna może być poszukiwany" - przekazała policja. Wizerunek mężczyzny pozyskano z kamerki zamontowanej w bankomacie. 

Był poszukiwany przez policję 

Po przejrzeniu materiału wideo z urządzenia okazało się, że "ku zaskoczeniu funkcjonariuszy widoczne jest, jak mężczyzna zażywa jakąś substancję, wciągając ją przez nos". 

 

ZOBACZ: Warmińsko-mazurskie. Seniorzy ofiarami oszustwa "na COVID-19"

 

Policja podjęła próbę zatrzymania mężczyzny udając się do bankomatu o porze zbliżonej do tej, w której go widziano innego dnia. "Wybór był trafiony. Delikwent znajdował się na miejscu, ale rzucił się do ucieczki" - zaznaczają mundurowi. 

 

Funkcjonariuszom udało się go szybko zatrzymać. "35-letni mieszkaniec gminy Nowy Kawęczyn był poszukiwany od marca 2022 roku. Trafi do więzienia, gdzie będzie odbywał karę za kradzieże" - przekazano.

laf/ml / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie