Warszawa. Policja szuka mężczyzny, który molestował pasażerkę autobusu

Polska
Warszawa. Policja szuka mężczyzny, który molestował pasażerkę autobusu
mokotow.policja.gov.pl

Mokotowscy śledczy szukają mężczyzny, który molestował pasażerkę autobusu 218. Korzystając z okazji, że pokrzywdzona stała do niego tyłem, kilka razy wsadził rękę pod jej sukienkę, a gdy wysiadła sprawca cały czas szedł za nią, dopiero po groźbie wezwania policji, oddalił się.

Policjanci z mokotowskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa-Mokotów prowadzą dochodzenie w sprawie doprowadzenia pokrzywdzonej do poddania się innej czynności seksualnej pasażerki autobusu komunikacji miejskiej.

 

ZOBACZ: Lubelskie. 59-latka pod wpływem alkoholu potrąciła matkę i syna. Stan 3-latka jest ciężki

 

"Jeśli ktoś rozpoznaje tego mężczyznę lub był świadkiem zdarzenia, proszony jest o pilny kontakt z policjantami przy ul. Malczewskiego 3/5/7 w Warszawie" - zaapelował podkom. Robert Koniuszy.

Włożył jej rękę pod sukienkę, dotykając uda

Do zdarzenia doszło 18 maja 2022 roku około godziny 20 w autobusie linii 218, jadącym w kierunku stacji metra Wilanowska w momencie, kiedy zatrzymał się na przystanku Metro Wierzbno 06.

 

ZOBACZ: Lubuskie. Mandat za jazdę rowerem drogą ekspresową

 

"Publikowany na zdjęciach mężczyzna wykorzystał fakt, że pokrzywdzona stała przy drzwiach wyjściowych odwrócona do niego tyłem. Wówczas kilkukrotnie włożył jej rękę pod sukienkę, dotykając uda" - podkreślił oficer prasowy mokotowskiej policji.

Sprawca wysiadł i śledził kobietę

Dodał, że pokrzywdzona kobieta wysiadła z autobusu na przystanku ul. Racjonalizacji i udała się w kierunku Konstruktorskiej. Sprawca cały czas szedł za nią, dopiero po groźbie wezwania policji, oddalił się.

 

ZOBACZ: Zurych. Awaryjne lądowanie samolotu. Na pokładzie marszałek Senatu Tomasz Grodzki

 

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości podejrzanego mężczyzny lub jego obecnego miejsca pobytu, albo były świadkami tego zdarzenia, proszone są o kontakt osobisty, lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu w siedzibie jednostki przy ul. Malczewskiego 3/5/7 na warszawskim Mokotowie.

mst / PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie