Pierwsze polskie sześcioraczki kończą trzy lata

Polska
Pierwsze polskie sześcioraczki kończą trzy lata
YouTube/Gmina Ochotnica Dolna
Trzecie urodziny sześcioraczków z Tylmanowej

Filip, Tymon, Zosia, Kaja, Malwina i Nela z Tylmanowej w gminie Ochotnica Dolna obchodzą dzisiaj trzecie urodziny. To jak zmieniły się pierwsze polskie sześcioraczki, można zobaczyć w specjalnie przygotowanym wideo.

"Ich przyjście na świat 20 maja 2019 r. było wielkim cudem! Jesteśmy niezwykle szczęśliwi i zarazem dumni, że tak wspaniała gromadka mieszka w gminie Ochotnica Dolna i jest częścią naszej lokalnej społeczności. Kochanym trzylatkom pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia, aby wzrastali w radości oraz zdrowiu! By zawsze dostarczali swoim rodzicom niezapomnianych wrażeń oraz cennych wspomnień! Niech oddanie rodziców i poświęcany maluchom każdego dnia czas będzie procentować szczęściem i radościom całej rodziny!" - można przeczytać na stronie internetowej gminy Ochotnica Dolna.

 

ZOBACZ: Wszystkie sześcioraczki z Tylmanowej we wtorek będą razem w domu

Trzecie urodziny sześcioraczków z Tylmanowej

Z okazji trzecich urodzin sześcioraczków lokalna społeczność przygotowała "muzyczną laurkę" – wideoklip, ukazujący szczęśliwą rodzinę z Tylmanowej.

 

 

"Wyraża ona to, co jest najistotniejsze w podróży przez życie i w procesie wychowania, który rozpoczyna się od pierwszych dni życia, a więc budowanie rodzinnych więzi, troskliwa opieka rodziców, okazywana miłość, czułość i troska, które w późniejszym życiu są podstawą budowania relacji z innymi" - napisały władze gminy Ochotnica Dolna.

 

ZOBACZ: Milion złotych dla sześcioraczków z Tylmanowej. "Muszą być rehabilitowane pod okiem specjalistów"

Pierwsze polskie sześcioraczki

Pierwsze polskie sześcioraczki przyszły na świat 20 maja 2019 r. w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Ciąża została rozwiązana przez cesarskie cięcie w 29. tygodniu. Noworodki ważyły od 890 g do ok. 1300 g. Sześcioraczki mają starszego brata.

 

Podczas pierwszych urodzin sześcioraczków ich mama podzieliła się w mediach społecznościowych urodzinowym zdjęciem. W ubiegłym roku w sieci także można było zobaczyć, jak zmieniły się sześcioraczki.

 

anw / PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie