Płock. Policja zatrzymała 42-latka poszukiwanego w sprawie zabójstwa trzech chłopców w Płocku

Polska
Płock. Policja zatrzymała 42-latka poszukiwanego w sprawie zabójstwa trzech chłopców w Płocku
Zdjęcie ilustracyjne/Pixabay
Zwłoki trzech chłopców w wieku 8, 12 i 17 lat odnaleźli w ubiegłym tygodniu w domu przy ul. Wyszogrodzkiej w Płocku strażacy, którzy wcześniej otrzymali zgłoszenie o braku kontaktu z nastolatkiem

Policja zatrzymała w czwartek poszukiwanego 42-letniego Radosława K., ojca najmłodszego z zamordowanych chłopców. Ich zwłoki z ranami ciętymi znaleziono w jednym z domów w Płocku – poinformowała rzeczniczka mazowieckiej policji podisnp. Katarzyna Kucharska.

Idącego ulicą poszukiwanego mężczyznę zauważył policjant po służbie. Szedł za nim cały czas, następnie wezwał patrol, który zatrzymał 42-latka na osiedlu Podolszyce w Płocku – przekazała rzeczniczka.

 

ZOBACZ: Płock. Zwłoki trzech chłopców. Trwają poszukiwania mężczyzny, który może mieć związek z ich śmiercią

 

Zwłoki trzech chłopców w wieku 8, 12 i 17 lat odnaleźli w ubiegłym tygodniu w domu przy ul. Wyszogrodzkiej w Płocku strażacy, którzy wcześniej otrzymali zgłoszenie o braku kontaktu z nastolatkiem. Powiadomiła o tym jego koleżanka. Po odkryciu zwłok chłopców na miejscu przez wiele godzin pracowała ekipa dochodzeniowa policji i grupa kilku prokuratorów, zabezpieczając m.in. ślady i ustalając szczegółowe okoliczności tragicznego zdarzenia. 

nb/PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie