Nowy, informacyjny ukraiński kanał Freedom dostępny dla abonentów Polsat Box

Technologie
Nowy, informacyjny ukraiński kanał Freedom dostępny dla abonentów Polsat Box
Pixabay.com/Zdjęcie ilustracyjne
Nowy, informacyjny ukraiński kanał Freedom dostępny dla abonentów Polsat Box

Abonenci telewizji satelitarnej Polsat Box mogą od dziś oglądać bez dodatkowych opłat kolejny ukraiński kanał informacyjny Freedom. W dekoderach satelitarnych Polsat Box można go znaleźć na pozycji 915.

Freedom to zupełnie nowy projekt telewizyjny, który powstał m.in. przy wsparciu Prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego, ukraińskiego Ministerstwa Kultury i Polityki Informacyjnej, Narodowej Rady Ukrainy ds. Telewizji i Radiofonii, grup medialnych Media Group Ukraine, StarLightMedia, 1+1 Media, InterMediaGroup i kanału Rada.

 

Celem projektu według jego twórców jest "stworzenie produktu informacyjnego przeznaczonego dla rosyjskojęzycznych odbiorców w czasie wojny, w szczególności dla rosyjskich sił okupacyjnych".

 

ZOBACZ: Grupa Polsat Plus i Fundacja Polsat razem dla dzieci z Ukrainy. Przekażą 5 mln złotych

 

Emisja odbywa się na państwowym kanale telewizyjnym UATV, a na zawartość programową kanału składają się autorskie programy wyprodukowane przez grupy medialne.

 

Transmisja rozpoczęła się wczoraj, a kanał nadaje 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Ukraina 24 dostępna od 27 lutego

Od niedzieli, 27 lutego na pozycji 914 we wszystkich trzech usługach telewizyjnych Polsat Box – satelitarnej, kablowej IPTV i internetowej, jak również w serwisie Polsat Box Go można oglądać stację informacyjną Ukraina 24. Kanał ten jest dostępny także w usłudze telewizyjnej Netii, serwisie Polsat Go i portalu Interia.pl.

 

Jednocześnie Grupa Polsat Plus podjęła szereg innych działań wspierających obywateli Ukrainy, w tym zapewnia bezpłatne usługi telekomunikacyjne. Więcej o wszystkich działaniach można przeczytać TUTAJ.

 

 

red/ / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie