USA. Wjechała w bramę polskiej ambasady. Sprawę bada Secret Service

Świat
USA. Wjechała w bramę polskiej ambasady. Sprawę bada Secret Service
Google Street View
Ambasada RP w Waszyngtonie

"Kobieta właśnie wjechała swoim samochodem w bramę polskiej ambasady" - napisała na Twitterze mieszkanka Waszyngtonu Meg Massey. Sprawę bada Secret Service. Na razie nie wiadomo, w jakich okolicznościach doszło do zdarzenia. "Śledztwo w toku" - poinformowała polska ambasada w Waszyngtonie.

"Kobieta właśnie wjechała swoim samochodem w bramę polskiej ambasady" - napisała na Twitterze mieszkanka Waszyngtonu Meg Massey. 

USA. W bramę polskiej ambasady wjechał samochód

Budynek polskiego przedstawicielska dyplomatycznego w USA znajduje się przy ulicy 16., ponad 20 przecznic na północ od Białego Domu.

 

"Nie widziałam, jak to się stało, ale usłyszałam ogromny huk. A potem zobaczyłem dym w okolicy mojego mieszkania" - dodała kobieta i podkreśliła, że w miejscu zdarzenia widziała jeszcze jeden rozbity samochód.

 

Jak wynika z informacji pani Massey, kierująca SUV-em kobieta wyszła ze zdarzenia bez szwanku. Podobnie kierowca drugiego pojazdu, o którym wspomina mieszkanka Waszyngtonu. 

USA. Samochód wjechał w bramę polskiej ambasady. Jest reakcja

Stanowisko w sprawie zdarzenia opublikowała polska ambasada w USA. Komunikat trafił do mediów społecznościowych.

"Widzieliśmy nagranie z kamer monitoringu, podobnie jak funkcjonariusze policji i Secret Service. Wszystko wskazuje na to, iż mieliśmy do czynienia ze zwykłym wypadkiem. Śledztwo w toku" - napisano w oświadczeniu. 

 

Więcej na ten temat przeczytasz w Interii.

 
red / Interia
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie