Łukasz Schreiber i Marcin Horała odpowiadali na pytania internatów. "My jesteśmy proste chłopaki"

Polska
Łukasz Schreiber i Marcin Horała odpowiadali na pytania internatów. "My jesteśmy proste chłopaki"
Twitter/Łukasz Schreiber
Ministrowie rozpoczęli spotkanie od odczytania zamieszczanych na Facebooku obelg i przytyków na ich temat

Minister w Kancelarii Premiera Łukasz Schreiber oraz wiceszef resortu infrastruktury Marcin Horała zorganizowali w środę wieczorem Q&A, czyli serię pytań i odpowiedzi, w której uczestniczą internauci. Ministrowie zaczęli od czytania obelg i żartów na swój temat.

Zorganizowane wieczorem w środę spotkanie z internautami odbyło się za pośrednictwem Facebooka. Ministrowie odczytywali komentarze internautów i odpowiadali na nie. 

 

- Czy w związku z silnym wiatrem, pan jako minister od szukania wiatru w polu, ma pan teraz więcej pracy? - brzmiało jedno z pytań zadanych do Marcina Horały, odpowiedzialnego za nadzór nad powstanie Centralnego Portu Komunikacyjnego. 

"Flip i Flap"

Ministrowie rozpoczęli jednak spotkanie od odczytania zamieszczanych na Facebooku obelg i przytyków na ich temat. "Flip i flap", "głupi i głupszy", "dwa dzbany", "pajace", czy też odczytane bez cenzury"k***s i aparatczyk". 

 

 

"Barbarzyńcy" - tak określił ich jeden z komentatorów. - To nie prawda, my jesteśmy prostymi chłopakami, z cywilizacji chrześcijańskiej - odparł Horała.

 

- Widzę, że kolejne osoby się podłączają, więc normalne pytania też będą, to tak na rozgrzewkę - mówił Horała. 

 

ZOBACZ: Q&A z Morawieckim. Rozmawiał z internautami m.in o Polskim Ładzie

 

W dalszej części pojawiły się pytania dotyczące CPK, unijnego pakietu "Fit For 55" oraz zmian w "Polskim Ładzie". 

 

Minister Schreiber otrzymał tez pytanie o swoją żonę, Mariannę Schreiber. Odparł, że w kwestiach rodziny się nie wypowiadał i nie wypowiada. Pytanie to skomentowała z kolei żona ministra. "Wśród pytań znalazło się to jedno z trudniejszych" - napisała na Twitterze.

 

 

"Dziękujemy z Marcinem Horałą, że byliście z nami na Q&A! Odpowiedzieliśmy na dziesiątki pytań. Cieszy nasz Państwa aktywność - setki komentarzy, żywa dyskusja i naprawdę wysoka oglądalność. Pewnie nie udało nam się odpowiedzieć na wszystkie pytania, ale myślę, że to nadrobimy" - napisał po zakończeniu spotkanie Łukasz Schreiber. 

 

laf/zdr
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie