Kaja Godek: szczepionki na COVID-19 to korzystanie ze zbrodni aborcji

Polska
Kaja Godek: szczepionki na COVID-19 to korzystanie ze zbrodni aborcji
Polsat News
Kaja Godek

Wszystkie szczepionki na covid na którymś etapie produkcji lub testów korzystały ze zbrodni aborcji – powiedziała Kaja Godek z Fundacji Życie i Rodzina podczas wysłuchania publicznego projektu ustawy o szczególnych rozwiązaniach zapewniających możliwość prowadzenia działalności gospodarczej w czasie epidemii.

Przed Komisją Zdrowia od godz. 11.00 trwa wysłuchanie publiczne dotyczące poselskiego projektu ustawy o szczególnych rozwiązaniach zapewniających możliwość prowadzenia działalności gospodarczej w czasie epidemii COVID-19. Złożyła go w Sejmie grupa posłów PiS. Jego pierwsze czytanie odbyło się w połowie grudnia.

"Ustawa ta jest przejawem szantażu"

- Ustawa ta jest przejawem szantażu, oto bowiem pracownicy mają przyjąć szczepionkę, aby ich zakład pracy mógł funkcjonować. Jeśli szczepionki nie przyjmą, mają być nieustannie testowani testem PCR – powiedziała Godek.

 

ZOBACZ: Kacper Płażyński o "Stop LGBT": gra Kai Godek na własną osobę, awykonalna prowokacja

 

Jej zdaniem sam tytuł ustawy to kpina. - Ustawa o szczególnych rozwiązaniach zapewniających możliwość prowadzenia działalności gospodarczej w czasie epidemii COVID-19? Tymczasem państwo zamknęliście ludziom firmy, a nie covid. (...) Państwo jesteście problemem, a nie choroba – powiedziała.

Godek: szczepionki korzystały ze zbrodni aborcji

W trakcie wystąpienia mówiła też o "aspekcie prolife" dotyczącym szczepionek. Jak mówiła, "wszystkie szczepionki na covid, na którymś etapie produkcji lub testów korzystały ze zbrodni aborcji".

 

- Ten temat próbuje się zdezawuować, mówiąc, że preparaty nie zawierają komórek z abortowanych dzieci. Owszem, nie zawierają samych komórek, ale zawierają substancje, które nie zostałyby opracowane lub wyprodukowane bez użycia linii płodowych. (...) Do wypuszczenia na rynek każdej ze szczepionek na covid użyto materiału biologicznego wyprowadzonego wprost od zamordowanego człowieka – powiedziała Godek.

 

- Ustawa jest do odrzucenia w całości – podkreśliła. 

pgo / PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie