Konin. Policja interweniowała na firmowym spotkaniu wigilijnym

Polska
Konin. Policja interweniowała na firmowym spotkaniu wigilijnym
Pixabay
Wigilia firmowa zakończona awanturą

Zamiast dzielić się opłatkiem, czy wymieniać prezentami – uczestnicy firmowych wigilii obrzucali się wyzwiskami. Świąteczne spotkania dwóch firm w restauracji w Koninie zakończyła interwencja policji.

Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem w jednej z restauracji w Koninie (wielkopolskie). Jak powiedział oficer prasowy KMP w Koninie asp. Sebastian Wiśniewski, "doszło tam do awantury pomiędzy pracownikami dwóch firm. Na miejsce zostało skierowanych 6 patroli policji, z uwagi na liczbę osób biorących udział w tych spotkaniach" – powiedział.

 

- Interwencja zakończyła się na miejscu, strony zostały pouczone o możliwościach prawnych wniesienia zawiadomienia. Zabezpieczony został również monitoring w przypadku, gdyby miało tam dojść do przestępstwa ściganego z urzędu – dodał.

Kłótnia pomiędzy firmami

Wiśniewski wyjaśnił, że z informacji, które posiada wynika, że spotkania – mimo, że odbywały się w jednej restauracji – to miały miejsce w dwóch osobnych salach.

 

ZOBACZ: Policja: także św. Mikołaj może się stać ofiarą oszustów; uważajmy na fałszywe SMS-y

 

- W pewnym momencie pomiędzy pracownikami tych firm doszło do jakiejś potyczki słownej, a później do przepychanek. Pozostali uczestnicy spotkań wigilijnych wezwali więc na miejsce policję – podkreślił.

 

Dodał, że dotychczas w sprawie nikt nie został zatrzymany.

wys/PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie