Szczytno. 19-latek skatował dziewczynę po imprezie z okazji jej 18 urodzin

Polska
Szczytno. 19-latek skatował dziewczynę po imprezie z okazji jej 18 urodzin
Pixabay/profivideos
Do zdarzenia doszło na terenie miasta na posesji przed domem dziewczyny

W Szczytnie 19-latek brutalnie pobił dziewczynę po imprezie z okazji jej 18 urodzin. Nastolatka z ciężkimi obrażeniami twarzoczaszki została przetransportowana do szpitala. 19-latek został zatrzymany - poinformował w poniedziałek prokurator rejonowy w Szczytnie Artur Bekulard.

Według rzeczniczki Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie st. sierż. Izabeli Cyganiuk zawiadomienie o pobiciu policja otrzymała w nocy z soboty na niedzielę ok. godz. 2.30. Do zdarzenia doszło na terenie miasta na posesji przed domem dziewczyny. Chłopak został zatrzymany w miejscu swojego zamieszkania. Został osadzony w celi.

 

ZOBACZ: Siedlce. Nie żyje o. Maksymilian Adam Świerżewski. Zakonnik zmarł w wyniku pobicia

 

Prokurator rejonowy w Szczytnie Artur Bekulard powiedział, że pobicie było bardzo brutalne. Szczegóły nie są podawane z uwagi na dobro pokrzywdzonej. - Dziewczyna doznała masywnych, rozległych obrażeń twarzoczaszki i została przetransportowana do szpitala - wyjaśnił.

 

ZOBACZ: Sytuacja na granicy. Migranci zostali pobici łomem

 

Wskazał, że sposób działania był szokujący. - Brutalne pobicia zdarzają się między mężczyznami, w środowiskach patologicznych ale tu mamy do czynienia z młodymi ludźmi, z normalnych środowisk. Mężczyzna jest studentem. To jest rzadko spotykane, by chłopak tak brutalnie pobił dziewczynę. Po jego zatrzymaniu zabezpieczono materiał biologiczny do badań toksykologicznych pod kątem środków psychoaktywnych - powiedział prokurator.

 

Przekazał, że na poniedziałek zaplanowano przeprowadzenie czynności z zatrzymanym.

aml/PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie