Temperatura w kraju od 7 do 12 stopni C. Pogoda na czwartek

Polska
Temperatura w kraju od 7 do 12 stopni C. Pogoda na czwartek
pixabay
Prognoza pogody na czwartek

W czwartek na przeważającym obszarze kraju będzie pogodnie, jedynie na północy możliwe będą słabe opady deszczu - powiedziała synoptyk Anna Woźniak z IMGW.

Po chłodnej nocy i porannych mgłach, na przeważającym obszarze kraju będzie pogodnie, jedynie na północy oddziaływać będzie front atmosferyczny i tam więcej chmur oraz słaby deszcz lub mżawka.

 

ZOBACZ: Wałcz. Dwulatek chodził po parapecie na trzecim piętrze. Nie pierwszy raz

 

W ciągu dnia temperatura będzie rosnąć i w najcieplejszym momencie dnia osiągnie od 7 stopni na północnym wschodzie do 11-12 na południu.

Silniejszy wiatr na Podkarpaciu

Wiać będzie słaby i umiarkowany wiatr, południowo-zachodni.

 

- Tylko na Podkarpaciu może być jeszcze porywisty - zaznaczyła synoptyk IMGW. W nocy zachmurzenie będzie się zwiększać szczególnie w północnej połowie kraju.

 

WIDEO: Prognoza na czwartek

 

 

 

- Tam możliwe też słabe opady deszczu i mżawki - prognozuje Anna Woźniak. Jaka zaznaczyła, ponownie w wielu miejscach pojawią się gęste mgły. Będzie jednak nieco cieplej. Temperatury minimalne wyniosą lokalnie od -1 stopnia Celsjusza na południu do 3-4 stopni na północy. Na wybrzeżu i Pomorzu od 6 do 8 stopni. Wiał będzie słaby wiatr z kierunków zachodnich.

wys / PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie