USA: zabił żonę, bo się śmiała, że ich córka jest w ciąży

Świat
USA: zabił żonę, bo się śmiała, że ich córka jest w ciąży
Pixabay
Mężczyzna zabił swoją żonę

46-letni Johnny Ray Aldridge zastrzelił swoją żonę, bo kobieta podczas kłótni śmiała się, że ich 13-letnia córka jest w ciąży. Mężczyzna sam zgłosił się na policję i wyjaśnił motywy swojego działania.

Do tragedii doszło we wtorek w stanie Minnesota (USA). Policja otrzymała wówczas zgłoszenie od Aldridge, że zastrzelił on swoją 41-letnią żonę Caitlin po tym, jak pokłócili się rozmawiając o ich 13-letniej córce. 

Zastrzelił żonę

Mężczyzna przekazał policji, że jego żona powiedziała, że ich córka jest w ciąży i śmiała się z tego, a on był przekonany, że kobieta prostytuuje ich nieletnie dziecko. To doprowadziło do awantury. 

 

Między małżonkami doszło do szamotaniny. W pewnym momencie upadli na łóżko, a mężczyzna chwycił ukryty pod poduszką pistolet i strzelił w tył głowy małżonki. 

 

ZOBACZ: Kolejny zarzut dla podejrzanego o zabójstwo 11-letniego Sebastiana. Miał molestować inne dziecko

 

Aldridge, wsiadł do samochodu i pojechał na policję, aby zgłosić zabójstwo. Powiedział funkcjonariuszom, że broń, której użył, znajduje się w jego aucie. 

 

Funkcjonariusze, którzy pojechali na miejsce zbrodni, znaleźli ciało 41-latki z raną postrzałową głowy. 46-latek tłumaczył, że strzelił do niej, bo ich córka jest w ciąży, a dorośli mężczyźni robili jej "szalone rzeczy".

"Nosił broń, bo się bał"

Córka pary powiedziała policji, że jej rodzice byli małżeństwem od 10 lat. Według niej ojciec "nie był sobą" po tym, jak został postrzelony w rękę w czerwcu. Jak zeznała, mężczyzna miał broń, bo się bał. Rodzice od kilku dni mieli też się kłócić o drobne sprawy. 

 

ZOBACZ: Świętokrzyskie. 13-latka urodziła martwe dziecko. Ojcem jest 71-latek

 

Aldridge twierdząc nadal, że córka jest w ciąży i została zgwałcona zażądał, by poddała się badaniom wykluczającym obie możliwości. Test ciążowy okazał się negatywny, nastolatka zaprzeczała również, by była kiedykolwiek molestowana czy zgwałcona. 

 

46-latkowi grozi 40 lat więzienia.

pgo/ sgo/New York Post
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie