Rosja: Władimir Putin na wakacjach. Łowił ryby na Syberii

Świat
Rosja: Władimir Putin na wakacjach. Łowił ryby na Syberii
PAP/EPA/ALEXEI DRUZHININ
Putin w połowie września przyznał, że musiał spędzić "kilka dni" w samoizolacji

Prezydent Rosji Władimir Putin spędził kilka dni na wędrówkach i łowieniu ryb na Syberii. Kreml opublikował w niedzielę zdjęcia prezydenta na wakacjach.

Pod jednym z 20 zdjęć opublikowanych na stronie internetowe Kremla poinformowano, ​​prezydent Władimir Putin zatrzymał się na kilka dni na w Syberia, kiedy podróżował służbowo na rosyjski Daleki Wschód na początku września. 

 

ZOBACZ: Rosja. Putin: kilkadziesiąt osób w moim otoczeniu choruje na Covid-19

 

Putin w połowie września przyznał, że musiał spędzić "kilka dni" w samoizolacji, po tym, jak dziesiątki osób z jego otoczenia zachorowało na COVID-19. On sam musiał odwołać służbową podróż do Tadżykistanu.  

 

PAP/EPA/ALEXEI DRUZHININ
PAP/EPA/ALEXEI DRUZHININ
PAP/EPA/ALEXEI DRUZHININ
PAP/EPA/ALEXEI DRUZHININ

 

Przyjął dwie dawki Sputnika V

68-letni prezydent Rosji od lat prezentuje zdjęcia z wakacji, na których utrwala wizerunek twardego mężczyzny. Kreml publikował w poprzednich latach jego zdjęcia m.in. z nagą piersią i w okularach przeciwsłonecznych podczas jazdy na koniu, z bronią podczas polowania oraz za sterami myśliwca.

 

ZOBACZ: Władimir Putin grozi wrogom na paradzie rosyjskich sił morskich w Petersburgu

Tym razem jego urlop był mniej spektakularny. W tym roku Putin biwakował z ministrem obrony Siergiejem Szojgu podczas kilkudniowego urlopu na Syberii. Razem łowili ryby i nocowali w namiocie.  


Kreml zapewnił, że prezydent Putin, który przyjął dwie dawki rosyjskiej szczepionki Sputnik V, jest w świetnej kondycji. 

grz/Reuters
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie