Łódzkie. Ciało 21-letniej uczestniczki wesela odnaleziono w stawie

Polska
Łódzkie. Ciało 21-letniej uczestniczki wesela odnaleziono w stawie
Policja Łódzka

Ciało 21-letniej kobiety odnaleziono w niedzielę nad ranem w stawie w miejscowości Żelechlinek (Łódzkie). Jak ustaliła policja, ofiarą była uczestniczką odbywającego się w pobliżu przyjęcia weselnego. W tej sprawie zatrzymano jedną osobę.

Ciało 21-letniej kobiety odnaleziono w niedzielę nad ranem w zbiorniku wodnym miejscowości Żelechlinek (Łódzkie). Jak ustaliła policja, ofiarą była uczestniczką odbywającego się w pobliżu przyjęcia weselnego. W tej sprawie zatrzymano jedną osobę.

 

ZOBACZ: "Interwencja". Jej auto znaleziono w stawie, miało zatarte numery. Gdzie jest pani Monika?

 

Okoliczności śmierci kobiety wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora.

 

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 21-letnia mieszkanka Łodzi uczestniczyła w przyjęciu weselnym na jednej z sal bankietowych w Żelechlinku w pow. tomaszowskim. W niedzielę ok. godz. 7 nad ranem jej zwłoki ujawniono w pobliskim stawie. Do wyjaśnienia decyzją prokuratora została zatrzymana osoba, która jako ostatnia widziała kobietę żywą po opuszczeniu przez nią sali – przekazała rzeczniczka prasowa Komedy Wojewódzkiej Policji w Łodzi mł. insp. Joanna Kącka.

"Żadna z hipotez nie jest wiodąca"

Dodała, że na miejscu tragedii został zabezpieczony monitoring, prowadzone są oględziny oraz przesłuchania świadków.

 

ZOBACZ: Miastko. Mężczyzna utonął w fontannie. W samo południe, tuż obok głównego wejścia do Urzędu Miasta

 

- W tej chwili żadna z hipotez nie jest wiodąca, począwszy od nieszczęśliwego wypadku po kwestie z udziałem osób trzecich – zaznaczyła rzeczniczka.

 

W poszukiwaniach 21-latki po jej długiej nieobecności na sali brała udział rodzina, strażacy i policja. Z wody ofiarę wydobyli strażacy, którzy podjęli próbę resuscytacji.

rsr / PAP / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie