Zakopane. Brutalne pobicie na Krupówkach. W szpitalu zmarł 25-latek. Osierocił córkę

Polska
Zakopane. Brutalne pobicie na Krupówkach. W szpitalu zmarł 25-latek. Osierocił córkę
KPP Zakopane
Do pobicia 25-latka doszło w weekend w Zakopanem

- O godz. 9:50 we wtorek potwierdziliśmy zgon 25-letniego mężczyzny, który został pobity na Krupówkach w nocy z soboty na niedzielę – przekazała Małgorzata Czaplińska, wicedyrektor ds. medycznych Szpitala Powiatowego w Zakopanem, cytowana przez "Gazetę Krakowską".

25-latek osierocił trzyletnią córkę oraz pozostawił żonę w ciąży. W sieci trwa zbiórka na rzecz rodziny zmarłego. 

Trwają poszukiwania sprawców

Prokuratura Rejonowa w Zakopanem wyjaśnia okoliczności brutalnego pobicia na Krupówkach 25-latka, który doznał ciężkich uszkodzeń ciała. Sprawców nie udało się zatrzymać – mówił w poniedziałek zastępca prokuratora rejonowego w Zakopanem Rafał Porębski.

 

Przypomnijmy: w nocy z soboty na niedzielę na zakopiańskich Krupówkach doszło do bijatyki, podczas której ciężko ranny został 25-latek. Z relacji krewnych zmarłego wynika, że brał on udział w wieczorze kawalerskim. 

 

Według relacji policji, ok. godz. 2 na skrzyżowaniu Krupówek i ul. Kościuszki, grupę osób zaatakowali nieznani mężczyźni.

 

Jak relacjonuje rzecznik, wywiązała się bijatyka, w wyniku której 25-latek z powiatu nowotarskiego, najprawdopodobniej po uderzeniu w głowę, stracił przytomność. Napastnicy uciekli. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu.

jo/gazetakrakowska.pl/PAP/polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie