Zakopane. Nocna bijatyka na Krupówkach; 25-latek w ciężkim stanie

Polska
Zakopane. Nocna bijatyka na Krupówkach; 25-latek w ciężkim stanie
KPP Zakopane
Zdarzenie nagrały kamery monitoringu, który został zabezpieczony przez policję.

W nocy z soboty na niedzielę na zakopiańskich Krupówkach doszło do bijatyki, podczas której ciężko ranny został 25-latek. Sprawców pobicia szuka policja – poinformował rzecznik zakopiańskiej policji Roman Wieczorek.

Grupę osób zaatakowali nieznani mężczyźni ok. 2.00 na skrzyżowaniu Krupówek i ul. Kościuszki. Jak relacjonuje rzecznik, wywiązała się bijatyka, w wyniku której 25-latek z powiatu nowotarskiego najprawdopodobniej po uderzeniu w głowę stracił przytomność. Napastnicy uciekli.

 

ZOBACZ: Bijatyka w centrum Sopotu. "Dzicz przyjechała"

 

Pierwsi na miejscu pojawili się policjanci, którzy podjęli akcję ratowania życia poszkodowanego. - Ranny mężczyzna przez chwilę nie dawał oznak życia. Po chwili reanimację przejęli ratownicy z zakopiańskiego pogotowia. Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala. Medycy określają jego stan jako poważny - zagrażający życiu. Niezwłocznie policyjne patrole prowadziły poszukiwania sprawców, a śledczy wykonali oględziny miejsca zdarzenia – powiedział Wieczorek.

 

Policja o zdarzeniu powiadomiła prokuraturę.

Zabezpieczono nagrania

Przesłuchiwani są świadkowie zdarzenia.

 

ZOBACZ: Bijatyka przed klubem w Rybniku. "Policja użyła gazu, mamy mnóstwo nagrań"

 

Zdarzenie nagrały kamery monitoringu, który został zabezpieczony przez policję..

 

Słoneczny weekend przyciągnął do Zakopanego i w Tatry prawdziwe tłumy turystów. Podczas minionej nocy zakopiańscy policjanci interweniowali ponad 50 razy – byli wzywani głównie do awantur i zakłócania spokoju

rsr/PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie