Gdańsk. Zabójstwo 25-latki. Partner miał wbić jej dwa noże w głowę

Polska
Gdańsk. Zabójstwo 25-latki. Partner miał wbić jej dwa noże w głowę
Zdj. ilustracyjne, fot. Pixabay
Policja zatrzymała 29-latka

Dwa noże w głowę swojej partnerki miał wbić 29-letni mieszkaniec Gdańska podczas awantury. Kobieta nie przeżyła ataku, lecz tuż przed nim zdążyła zadzwonić po pomoc. Policja zatrzymała podejrzewanego mężczyznę.

Do zdarzenia doszło w niedzielny poranek w Gdańsku przy ul. Zielony Trójkąt. W jednym z mieszkań doszło do domowej awantury. 25-latka zdążyła zadzwonić do bliskiej jej osoby z prośbą o pomoc. Poinformowany członek rodziny powiadomił z kolei policję.

 

ZOBACZ: Austria. Zmumifikował zwłoki matki, żeby móc pobierać emeryturę

 

Partner kobiety, który - jak podaje RMF FM - wbił jej później dwa noże w głowę, uciekł przed przyjazdem mundurowych. Udało się jednak go zatrzymać.

Gdańsk. Zamordowana 25-latka osierociła dzieci

Rozgłośnia dodaje, że kobieta osierociła dzieci: jedno z nich miało rok, a drugie trzy lata. Były w mieszkaniu, kiedy doszło tam do tragedii.

 

- Na miejscu, pod nadzorem prokuratora, swoje czynności prowadzą policjanci. Obecni są także m.in. technik kryminalistyki oraz lekarz medycyny sądowej - powiedział polsatnews.pl asp. sztab. Mariusz Chrzanowski z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

 

Funkcjonariusz nie potwierdził doniesień RMF FM, że 25-latce wbito w głowę dwa noże. Prokurator Mariusz Duszyński z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku wyjaśnił, że przyczyny śmierci kobiety ustali sekcja zwłok, która będzie przeprowadzona "w najbliższym czasie".

wka/Polsatnews.pl/PAP/RMF FM
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie