Świecie. Wypadek osobówki i motocykla. Dwie osoby nie żyją

Moto
Świecie. Wypadek osobówki i motocykla. Dwie osoby nie żyją
KPP Świecie
Zderzyły się ze sobą samochód osobowy Daewoo Matiz z motocyklem marki Honda

Dwie osoby zginęły po zderzeniu samochodu marki Daewoo z motocyklem, do którego doszło późnym wieczorem w Świeciu (woj. kujawsko-pomorskie). - Pojazdy stanęły w płomieniach - poinformowała podkom. Joanna Tarkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świeciu. Policjanci ustalają tożsamość motocyklisty.

W wyniku tragicznego wypadku, który miał miejsce w środę o godz. 21:25 w Świeciu (woj. kujawsko-pomorskie) na ul. Bydgoskiej, zginęły dwie osoby.

 

ZOBACZ: Wypadek na Mazowszu. Nie żyje 5-latek przygnieciony przez ciągnik

 

Zderzyły się ze sobą samochód osobowy Daewoo Matiz z motocyklem marki Honda. Polsatnews.pl ustalił, że 59-letni kierowca matiza wyjeżdżał z parkingu.

Doszło do samozapłonu

- Śledztwo wyjaśni, jak doszło do tego wypadku. Jest jeszcze za wcześnie, by mówić o tym, kto go spowodował - powiedziała polsatnews.pl podkom. Joanna Tarkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świeciu. Po uderzeniu doszło do samozapłonu, przez co oba pojazdy stanęły w płomieniach.

 

KPP Świecie

 

W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu ponieśli obaj kierujący, 59-letni kierowca matiza, mieszkaniec powiatu świeckiego, oraz kierowca hondy. - Policjanci ustalają tożsamość motocyklisty - poinformowała świecka policja.

 

ZOBACZ: Kujawsko-Pomorskie. Policjanci przerwali działalność matki i córki organizujących prostytucję

 

Na pytanie, czy kierowcy zginęli w wyniku zderzenia, czy w pożarze, podkom. Tarkowska odpowiedziała, że dopiero sekcja zwłok pozwoli to wyjaśnić.

aml/polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie