USA. Krowa - pasażerka została gwiazdą internetu. Jechała do McDrive

Świat
USA. Krowa - pasażerka została gwiazdą internetu. Jechała do McDrive
Facebook screen/Jessica R. Nelson
Krowa w samochodzie. Screen z nagrania

Ten film robi furorę w sieci. W głównej roli... krowa w samochodzie na tylnym siedzeniu. Taką niezwykłą scenę zarejestrowała Jessica R. Nelson na parkingu w stanie Wisconsin. Nagranie bije rekordy popularności w internecie. Właścicielka wraz ze zwierzęciem jechała do McDrive. "Powiedz mi, że mieszkasz w Wisconsin, nie mówiąc mi, że mieszkasz w Wisconsin" – czytamy w opisie filmu.

Film, który pokazuje krowę na tylnym siedzeniu sedana w Marshfield w Wisconsin został opublikowany w mediach społecznościowych.

 

ZOBACZ: USA. Policyjny pościg za skradzionym autem zakończył się na... McDrive

 

Jego autorką jest Jessica R. Nelson, która poinformowała, że taki widok zastała w McDrive. Zszokowana kobieta podpisała film: "Powiedz mi, że mieszkasz w Wisconsin, nie mówiąc mi, że mieszkasz w Wisconsin".

Film cieszy się dużym zainteresowaniem

Nagranie szybko stało się viralem, zostało udostępnione tysiące razy.

 

 

Jessica nie spodziewała się tak wielkiego zainteresowania tym filmem, również ze strony mediów. Kilka serwisów informacyjnych zwróciło się do niej o pozwolenie na wykorzystanie wideo.

W samochodzie były trzy cielaki

- Kto by wiedział, że proste nagranie krowy w samochodzie będzie tym, czego potrzebuję, aby stać się viralem… – komentuje prześmiewczo.

 

ZOBACZ: USA. McDonald's oferuje szczepionki przeciwko COVID-19 i bezpłatną żywność w wybranych lokalizacjach

 

Z autorką filmu skontaktowała się właścicielka zwierzęcia, która potwierdziła, że w samochodzie były w sumie trzy cielaki, ale gwiazdą sieci został tylko jeden.

aml/jo/Polsat News/wbay.com
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie