USA. Policyjny pościg za skradzionym autem zakończył się na... McDrive

Świat
USA. Policyjny pościg za skradzionym autem zakończył się na... McDrive
Pixabay/ akiragiulia
Kobieta podczas pościgu wjechała na McDrive i próbowała zamówić jedzenie

Policyjny pościg za kobietą w skradzionym samochodzie zakończył się na parkingu McDonalds’a. Kobieta podczas pościgu wjechała na McDrive i próbowała zamówić jedzenie. Sprawę zgłosił właściciel pick-upa. Policjanci dotarli do złodziejki po lokalizatorze GPS, który znajdował się w pojeździe.

Pościg miał miejsce we wtorek około 8:45 w USA w Worcester w stanie Massachusetts.

Pojazd miał GPS'a

ABC News donosi, że pod numer alarmowy zadzwonił mężczyzna, który powiedział funkcjonariuszom, że kobieta, której nie zna, wsiadła do jego samochodu i odjechała.

 

Mężczyzna powiedział policji, że jego skradziony pick-up ma GPS i może zobaczyć jego lokalizację.

 

WIDEO: Kobieta aresztowana na parkingu McDonald

 

 

Amerykańskie media donoszą, że kobieta zatrzymała się na drive-thru w jednym z McDonalds'ów, aby zamówić jedzenie. Na jej nieszczęście funkcjonariusze znaleźli ją i spróbowali aresztować.

Policyjna akcja i aresztowanie kobiety

- Oficer włączył niebieskie światła, wysiadł z radiowozu i zbliżył się do skradzionego pojazdu - poinformował ABC Departament Policji Worcester. - Inni funkcjonariusze podjechali do niej z dwóch stron. Kobieta uderzyła w jeden z radiowozów, po czym zjechała z drogi. Skradziony pick-up utknął w ściółce, która znajdowała się na posesji McDonald's - dodała policja.

 

Złodziejką okazała się być 38-letnia Johanna Gardell. Kobieta usłyszała zarzuty między innymi kradzieży pojazdu i nie zatrzymania się do kontroli policji.

aml/ABC News/polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie