Śmiertelny wypadek na S8. Zatrzymano mężczyzn, którzy uciekli z miejsca zdarzenia

Polska
Śmiertelny wypadek na S8. Zatrzymano mężczyzn, którzy uciekli z miejsca zdarzenia
Polsat News
Sobotni wypadek na S8. Zginął kierowca

Na trasie S8 na zderzyły się w sobotę trzy samochody, w tym ciężarowe volvo, które wypadło z drogi. Jego kierowca zginął. - Zatrzymano dwóch mężczyzn, którzy oddalili się z miejsca zdarzenia. Jeden z nich był poszukiwany za przestępstwa narkotykowe i udział w zorganizowanej grupie przestępczej. W momencie zatrzymania byli nietrzeźwi - powiedziała polsatnews.pl Małgorzata Wersocka z KSP.

W sobotę około 16:20 doszło do wypadku trzech pojazdów, w wyniku którego ciężarówka spadła z wiaduktu. Do zdarzenia doszło na trasie S8 w kierunku Białegostoku na odcinku Warszawa - Wyszków. Miały zderzyć się ze sobą dwa samochody osobowe i ciężarówka.

 

- W sobotę około godziny 21:00 przy ul. Pułkowej policjanci wydziału kryminalnego z Targówka zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy oddalili się z miejsca wypadku ze skutkiem śmiertelnym w miejscowości Nadma na trasie S8. Mężczyźni w chwili zatrzymania byli nietrzeźwi. Jeden z mężczyzn, 32-latek poszukiwany był do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze pięciu lat i 10 miesięcy za zorganizowaną grupę przestępczą oraz posiadanie znacznej ilości narkotyków. Natomiast drugi z mężczyzn, 34-latek, w przeszłości był notowany za posiadanie narkotyków. Teraz trwają próby ustalenia, który z nich prowadził - powiedziała polsatnews.pl Małgorzata Wersocka z KSP.

 

ZOBACZ: Sieraków. Wjechał pijany autem w budynek. To nie pierwszy taki wypadek w tym miejscu

 

Decyzją prokuratora zatrzymanym mężczyznom pobrana zostanie krew do badań.

 

Wideo: zatrzymano mężczyzn z bmw, którzy uciekli z miejsca wypadku

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że na trasie S8 zderzyły się trzy samochody - ciężarowe volvo, osobowe volvo i BMW. W wyniku zderzenia ciężarówka wypadła z trasy.

Jedna ofiara śmiertelna

Zablokowane były dwa pasy ruchu w kierunku Wyszkowa. 

 

Z informacji policji wynika, że po wypadku dwie osoby z BMW oddaliły się z miejsca zdarzenia.

 

Na miejscu poza policją i medykami byli także strażacy, którzy wydobyli martwego już kierowcę ciężarówki.

 

 

 

msl / Polsat News / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie