Śmiertelny wypadek na S8. Ciężarówka spadła z wiaduktu

Polska
Śmiertelny wypadek na S8. Ciężarówka spadła z wiaduktu
Polsat News
Wypadek. Zdjęcie poglądowe

Na trasie S8 na wysokości Kobyłki zderzyły się trzy samochody, w tym ciężarowe volvo, które w wyniku zderzenia wypadło z drogi - poinformowała Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji. Kierowca ciężarówki marki Volvo nie zyje. Na miejscu wciąż są utrudnienia w ruchu. Dwa pasy w kierunku Wyszkowa są zablokowane. Według GDDKiA utrudnienia zakończą się po godz. 20.

Około 16:20 doszło do wypadku trzech pojazdów, w wyniku którego ciężarówka spadła z wiaduktu. Do zdarzenia doszło na trasie S8 w kierunku Białegostoku na odcinku Warszawa - Wyszków. Miały zderzyć się ze sobą dwa samochody osobowe i ciężarówka.

 

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że na trasie S8 zderzyły się trzy samochody - ciężarowe volvo, osobowe volvo i BMW. W wyniku zderzenia ciężarówka wypadła z trasy. Jak poinformowała Komenda Stołeczna Policji, strażacy próbują wydostać go z pojazdu.

Jedna ofiara śmiertelna

Zablokowane są 2 pasy ruchu w kierunku Wyszkowa. - Ruch odbywa się jedynie pasem lewym - poinformowała Główna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

 

 

W tym miejscu doszło do wypadku:

 

 

Z informacji policji wynika, że po wypadku dwie osoby z BMW oddaliły się z miejsca zdarzenia. "W tej chwili poszukujemy tych osób, ustalamy wszystkie okoliczności i szczegóły tego zdarzenia" - zaznaczyła Wersocka. Jak wynika z informacji polsatnews.pl do godz 18:30 policjanci nie znaleźli jeszcze uczestników wypadku. 

 

 

Na miejscu poza policją i medykami byli także strażacy, którzy wydobyli martwego już kierowcę ciężarówki.

 

 

 

aml/Polsatnews.pl/PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie