USA: tragiczny finał poszukiwań 4-latka. Chłopiec nie wyszedł ze swojego pokoju

Świat
USA: tragiczny finał poszukiwań 4-latka. Chłopiec nie wyszedł ze swojego pokoju
Facebook/Hurricane City Police Department
Ciało chłopca zostało znalezione w rodzinnym domu

Czteroletni Kache Wallis z amerykańskiego Hurricane w Utah zniknął - chłopiec został położony do łóżka, a następnego ranka, nie było po nim śladu. Rodzina w poszukiwania zaangażowała policję i lokalną społeczność. Dopiero dokładne przeszukanie domu przez funkcjonariuszy ujawniło szokującą prawdę - ciało dziecka znaleziono w skrzyni na zabawki w jego pokoju.

Chłopiec zniknął ze swojego łóżka w nocy z soboty na niedzielę. Babcia dziecka zaalarmowała policję, tłumacząc, że rodzina przeszukała cały dom. Funkcjonariusze również nie znaleźli chłopca w domu.

 

ZOBACZ: Wielka Brytania. 15-latka zgwałcona przy zatłoczonej plaży. Trwają poszukiwania sprawcy

 

W związku z poszukiwaniami Kache'a wysłano alerty o zaginięciu dziecka. W akcję zaangażowali się sąsiedzi rodziny, którzy przetrząsali tereny wokół domu.

Nieszczęśliwy wypadek

W pewnym momencie, funkcjonariusze zarządzający poszukiwaniami zdecydowali na ponowne, dokładniejsze sprawdzenie rodzinnego domu. Kilkadziesiąt minut później ciało dziecka znaleziono w niewielkiej skrzyni na zabawki w sypialni czterolatka.

 

Wszystko wskazuje na to, że chłopiec sam wszedł do skrzyni i zatrzasnął się w niej. Sekcja zwłok potwierdziła, że dziecko zmarło z powodu uduszenia. Nie wskazano na udział osób trzecich, koroner zapewnił, że doszło do "nieszczęśliwego wypadku".

 

 

"Przekazujemy najszczersze kondolencje rodzinie Kache'a" - poinformowano w komunikacie policji miasta Hurricane. Za zaangażowanie w poszukiwania podziękowano m.in. policjantom, strażakom i mieszkańcom miasta.

bas / KBTX / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie