Wielka Brytania. 15-latka zgwałcona przy zatłoczonej plaży. Trwają poszukiwania sprawcy

Świat
Wielka Brytania. 15-latka zgwałcona przy zatłoczonej plaży. Trwają poszukiwania sprawcy
Wikimedia Commons
Plaża, na której doszło do ataku na 15-latkę

Najpierw nawiązał z pozoru miłą znajomość, lecz chwilę później zaatakował 15-latkę, wciągnął ją do wody i zgwałcił. Brytyjscy policjanci szukają młodego mężczyzny, który skrzywdził dziewczynę przy zatłoczonej plaży.

W Bournemouth doszło do gwałtu na 15-latce. Dziewczyna została zaatakowana na zatłoczonej plaży niedaleko oceanarium około godz. 15:30 w niedzielę - podaje portal independent.co.uk. 

 

ZOBACZ: Warszawa. Zatrzymany za znęcanie się nad psem. Nie pamiętał, co robił, bo był pijany

 

Ofiara bawiła się z przyjaciółmi na plaży. Ich piłka wylądowała przed młodym mężczyzną, który ją odrzucił, po czym zaczął rozmawiać z 15-latką. Następnie siłą wciągnął dziewczynę do morza i tam zgwałcił.

 

Zgwałcił nastolatkę. Najpewniej pochodzi zza granicy

 

Policja podaje, że mężczyzna jest prawdopodobnie Pakistańczykiem o szczupłej, ale wysportowanej budowie ciała. Ma krótkie i ciemne włosy. W chwili ataku miał na sobie czarne lub szare szorty. Swojej ofierze powiedział, że ma 17 lat.

 

- Trwa śledztwo. Ofiara uzyskała z naszej strony wsparcie - podał detektyw Wayne Seymour. Dodał, że w dniu zdarzenia plaża była bardzo zatłoczona, dlatego apeluje do każdego, kto był w okolicy i mógł być świadkiem tego zdarzenie, aby zgłosił się na policję.

wka / Interia
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie