Nowy Sącz. Poseł KO Paweł Poncyljusz modlił się przed sklepem obuwniczym

Polska
Nowy Sącz. Poseł KO Paweł Poncyljusz modlił się przed sklepem obuwniczym
instagram.com/poncyljusz.pawel
Paweł Poncyliusz w trakcie modlitwy z jednym z mieszkańców Nowego Sącza

Poseł Koalicji Obywatelskiej Paweł Poncyljusz modlił się z jednym z mieszkańców Nowego Sącza przed sklepem obuwniczym. Polityk opisał całe zdarzenie w mediach społecznościowych. "Nie każdy człowiek wymachujący różańcem jest natchniony przez Stwórcę" - napisał Poncyljusz.

"Scena z ulicy Nowego Sączą. Podchodzi człowiek, wyciąga różaniec i wzywa nas parlamentarzystów Koalicji Obywatelskiej do modlitwy. Pewnie myśli, że się wystraszymy, a ja przyjmuję zaproszenie, klękamy na schodach najbliższego sklepu, odmawiamy modlitwę Ojcze Nasz" - czytamy w relacji Pawła Poncyljusza.

 

ZOBACZ: Małopolskie. Sprawca ataku na dziennikarzy usłyszał zarzuty

 

"Niestety kiedy dochodzimy do fragmentu o odpuszczeniu win ten sam pan wplata do modlitwy Platformę Obywatelską. Dalsza modlitwa nie ma już sensu bo widać, że przez niego przemawia Zły. Gdybym nie był gotowy do modlitwy w dowolnym miejscu to nie wiedziałbym czyim on by wysłannikiem. Nie każdy człowiek wymachujący różańcem jest natchniony przez Stwórcę. Strzeżcie się fałszywych proroków!" - napisał poseł KO. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Paweł Poncyljusz (@poncyljusz.pawel)

 

Paweł Poncyljusz w przeszłości należał do Prawa i Sprawiedliwości. Był współzałożycielem partii PJN. Od 2019 roku jest posłem i wiceszefem klubu KO, w Sejmie zasiada czwartą kadencję.

jo/bas / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie