Mecz Polska-Szwecja. Pokażcie, jak kibicujecie

Polska
Mecz Polska-Szwecja. Pokażcie, jak kibicujecie
PAP/Adam Warżawa
W środę mecz Polska-Szwecja

Przed nami ostatni mecz grupy E piłkarskich mistrzostw Europy. O godz. 18 zmierzymy się z liderem naszej grupy, czyli reprezentacją Szwecji. Ten mecz przesądzi o dalszym udziale biało-czerwonych w turnieju. Jesteśmy ciekawi, jak będziecie kibicować naszym? Przyślijcie zdjęcia z przygotowań - pokażemy je na antenie Polsat News.

Koszulki, szaliki, strefa kibica i spotkania w gronie przyjaciół. Polacy potrafią kibicować, o czym nie raz mieliśmy już okazje się przekonać. Nasi rywale od poniedziałku są pewni awansu do 1/8 finału. Jednak to biało-czerwonym - wciąż walczącym o awans - przyda się gorący doping.

Jak kibicujecie?

W środę o godzinie 18:00 rozpocznie się mecz, który zadecyduje o tym czy nasza reprezentacja wyjdzie z grupy i dalej będzie walczyć w turnieju. Dlatego zachęcamy Was do wysyłania zdjęć i pokazanie nam, jak przygotowujecie się do tego spotkania. Szaliki, koszulki, przekąski i transparenty. Wiemy, że wyobraźnia naszych kibiców jest nieograniczona.  

 

Zdjęcia wyślijcie nam na nasz profil na Facebooku lub platformę Twój News. Zamieścimy je w tej depeszy, część z nich zostanie również pokazana na antenie Polsat News. 

red / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie