Zachodniopomorskie. Eksplozja bankomatu w Czaplinku. Wybuch uszkodził budynek

Polska
Zachodniopomorskie. Eksplozja bankomatu w Czaplinku. Wybuch uszkodził budynek
LokalnyReporter.pl
Nieznany sprawca podłożył ładunki wybuchowe pod bankomatem przy ul. Wałeckiej w Czaplinku. Bankomat znajdował się w budynku przychodni.

Potężna eksplozja w Czaplinku (woj. zachodniopomorskie w powiecie drawskim). Nieznany sprawca wysadził bankomat, który znajdował się w budynku przychodni przy ul. Wałeckiej. Policja zabezpieczyła teren i poszukuje sprawcy.

Do zdarzenia doszło około godz. 2:30 w nocy z niedzieli na poniedziałek. Nieznany sprawca podłożył ładunki wybuchowe pod bankomatem przy ul. Wałeckiej w Czaplinku. Bankomat znajdował się w budynku przychodni.

Ucierpiała także przychodnia

W wyniku eksplozji ładunku wybuchowego, oprócz bankomatu zniszczone zostało także wnętrze budynku. - Siła rozrzutu była bardzo duża. Elementy bankomatu znajdowały się w odległości kilkunastu metrów od budynku - informuje będący na miejscu LokalnyReporter.pl.

 

 

Na miejscu zdarzenia pracują policjanci z komendy w Czaplinku. - Policjanci zagrodzili teren taśmą. Na razie nikogo nie zatrzymano w związku z tą sprawą. Działamy w tej sprawie - poinformowała portal polsatnews.pl sierż. sztab. Karolina Żych, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Drawsku Pomorskim.

 

ZOBACZ: Wielkopolskie. Wybuch butli z gazem w domu w Trębaczowie, ewakuowano 15 osób


Policjanci nie ustalili także jakimi materiałami wybuchowymi posłużył się sprawca eksplozji. Póki co nie wiadomo także, czy bankomat zawierał pieniądze oraz czy zostały skradzione. - Na szczęście nikomu nic się nie stało - dodała sierż. sztab. Karolina Żych.

 

Obraz po eksplozjiLokalnyReporter.pl
Policja zabezpieczyła teren wybuchu
aml/zdr / LokalnyReporter.pl / Polsat News, Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie