Ząbkowice Śląskie. Martwy płód w oczyszczalni ścieków. Policja poszukuje matki

Polska
Ząbkowice Śląskie. Martwy płód w oczyszczalni ścieków. Policja poszukuje matki
Pixabay/zdjęcie ilustracyjne
Pracownik znalazł martwy ludzki płód w oczyszczalni ścieków w Ząbkowicach Śląskich

Policja poszukuje matki płodu znalezionego w sobotę na terenie oczyszczalni ścieków w Ząbkowicach Śląskich. Służby apelują o przekazywanie wszelkich informacji mogących pomóc w ustaleniu tożsamości kobiety.

W sobotę około godziny 19:30 pracownik oczyszczalni ścieków w Ząbkowicach Śląskich znalazł ludzki płód, który znajdował się w pomieszczeniu na ścieki zwanym kratownicą. Mężczyzna powiadomił służby. 

 

ZOBACZ: Po śmierci Ukrainki nie znaleziono płodu i łożyska - były w studni. Ustalenia prokuratury

 

Jak poinformowała policja, na miejscu wykonano czynności pod nadzorem prokuratora. Wiek oraz płeć płodu zostanie ustalona po sekcji zwłok. Nie wiadomo jeszcze jaka jest przyczyna zgonu dziecka i czy do śmierci doprowadziło naturalne poronienie, nieszczęśliwy wypadek czy celowe działanie.

 

Zakład, w którym znaleziono płód oczyszcza ścieki z miejscowości Ząbkowice Śląskie, Tarnów, Bobolice, Jaworek, Grochowiska, oraz Pawłowice. 

Poszukiwania matki

Policja apeluje o przekazywanie wszelkich informacji mogących pomóc w ustaleniu tożsamości matki. Służby proszą o zgłaszanie się osób które w ostatnim czasie zauważyły kobietę będącą wcześniej w ciąży, a która obecnie nie ma dziecka.

 

Każdy, kto ma pewne podejrzenia dotyczące tożsamości matki, proszony jest o jak najszybsze skontaktowanie się z organami ścigania. Policja gwarantuje anonimowość.

kmd/msl / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie