"Rzeszów wybiera". Debata kandydatów w Polsat News

Polska
"Rzeszów wybiera". Debata kandydatów w Polsat News
Polsat News

To nie są po prostu lokalne wybory - żyje nimi cała Polska. Najbardziej wiarygodny sprawdzian sympatii politycznych odbędzie się już w najbliższą niedzielę w Rzeszowie. W czwartek, 10 czerwca w Polsat News odbędzie się debata telewizyjna przed wyborami. Gospodarzem debaty będzie Grzegorz Kępka. Transmisja w Polsat News, na polsatnews.pl oraz w serwisie Interia od godz. 16:30.

Już w najbliższą niedzielę, 13 czerwca, stolica Podkarpacia, będzie areną tegorocznych politycznych zmagań rządzących i opozycji. Najlepszym miejscem by poznać opinie i programy wyborcze kandydatów będzie najbardziej obiektywna i wiarygodna stacja informacyjna w Polsce. Dlatego też, Polsat News już w najbliższy czwartek, 10 czerwca o godz. 16:30 zorganizuje debatę, w której udział wezmą: Grzegorz Braun, Konrad Fijołek, Ewa Leniart oraz Marcin Warchoł.

 

ZOBACZ: Wybory w Rzeszowie. Znamy ostateczną listę kandydatów

 

Tematy, które będą poruszone w debacie to: zdrowie, rodzina, klimat i środowisko oraz oczywiście Rzeszów i jego przyszłość. Kandydaci będą mieć 1,5 minuty na odpowiedź w każdej rundzie oraz 30 sekund na ewentualną ripostę. Na koniec debaty, rywalizujący o fotel prezydenta otrzymają 2 minuty na swobodną wypowiedź.

 

 

W trakcie debaty opublikowany zostanie najnowszy sondaż poparcia dla poszczególnych kandydatów. Debatę "Rzeszów Wybiera" poprowadzi Grzegorz Kępka. Wydarzenie odbędzie w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego z zachowaniem wszelkich rygorów sanitarnych.

 

ZOBACZ: Proklamuje Rzeszów strefą "wolną od lockdownu"? "To wielka niegospodarność"

 

Debata "Rzeszów Wybiera" w czwartek, 10 czerwca o godzinie 16:30 w Polsat News, na polsatnews.pl oraz w serwisie Interia.

 

W przypadku drugiej tury wyborów, planowana jest także druga debata, która odbędzie się 23 czerwca.

red / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie