13. urodziny Polsat News. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Polska
13. urodziny Polsat News. Dziękujemy, że jesteście z nami!
Polsat News
Kanał informacyjny Polsat News obchodzi 13. urodziny

Zawsze jesteśmy tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Od początku istnienia możemy liczyć na zaufanie widzów. Polsat News rozpoczął nadawanie 7 czerwca 2008 roku o 7 rano. Dziękujemy Państwu za wspólne 13 lat!

Wybory w Polsce, decyzje Sejmu i Senatu, sukcesy gwiazd sportu, pandemia COVID-19, zmiany u naszych sąsiadów. Jesteśmy ciekawi świata. Staramy się przedstawić Państwu najważniejsze informacje. Nasze redakcje znajdują się w wielu polskich miastach. Z kolei zagraniczne wydarzenia przybliżają naszym widzom korespondenci w Waszyngtonie, Brukseli, Rzymie i Berlinie.

 

ZOBACZ: "Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii". W każdą niedzielę o 9:55

 

Czasem musimy mówić o rzeczach złych. Przekazujemy informacje ws. konfliktów, wypadków, zamachów, katastrof.

 

Od samego rana wita Państwa redakcja "Nowego Dnia". Emitujemy cztery wydania "Wydarzeń" - o 12:50, 15:50, 18:50 i 21:50. 

 

Wideo: Dziękujemy, że jesteście z nami!

  

W każdą niedzielę Bogdan Rymanowski zaprasza polityków do rozmowy o Polsce w programie "Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii". Od poniedziałku do piątku poruszamy istotne tematy w porannym programie "Graffiti". Wieczorem, tuż po zakończeniu głównego wydania serwisu informacyjnego, przygotowujemy dla Państwa jego publicystyczną kontynuację - rozmowę z "Gościem Wydarzeń". 

 

W "Punkcie widzenia" Grzegorz Jankowski omawia w towarzystwie publicystów, polityków oraz ekspertów aktualne tematy i przygląda się tym, którzy byli bohaterami mijającego dnia. 

 

Przedstawiciele różnych partii politycznych spotykają się natomiast w programie "Debata Dnia" Agnieszki Gozdyry.

 

Od 16 listopada 2020 roku tworzymy dla naszych widzów program "Raport", gdzie przedstawiamy materiały reporterskie naszych dziennikarzy. Ujawniamy nieznane kulisy i wątki spraw, którymi żyje Polska.

 

ZOBACZ: Najlepszy rok w historii Polsat News


Gdy zaczynaliśmy, Polsat News docierał do zaledwie 15 proc. Polaków. Rok 2020 był najlepszym od początku działalności naszego kanału. Spośród stacji informacyjnych Polsat News w każdym miesiącu odnotowywał najwyższe wzrosty oglądalności. 

Duże zainteresowanie widzów

Polsat News wyprzedził w marcu TVP Info i awansował w zestawieniu najpopularniejszych kanałów newsowych w kraju w grupie wiekowej 16-49. Stacja jako jedyna spośród kanałów newsowych zanotowała w pierwszym kwartale 2021 roku wzrosty oglądalności zarówno w grupie wszystkich widzów, jak i tych z grupy komercyjnej.

 

Polsat News cieszył się w marcu dużym zainteresowaniem widzów. Według danych Nielsem Audience Measurement uzyskał 1,65 proc. udziałów w grupie komercyjnej. Tym samym był wiceliderem wśród stacji informacyjnych. W grupie wszystkich badanych Polsat News uzyskał udziały na poziomie 1,9 proc.

 

Polsat News jako jedyna stacja informacyjna może pochwalić się wzrostami pierwszym kwartale 2021. W porównaniu do analogicznego okres w ubiegłym roku uzyskała wyniki lepsze o 8% w grupie wiekowej 4+ i o 6% w grupie wiekowej 16-49.

 

Zobacz: 2020 rok był najlepszym w historii Polsat News

red/polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie